Airmax Internet Opinie

AirMAX Internet to zaufany dostawca usług internetowych, który od lat wytrwale wzmacnia swoją pozycję na krajowym rynku telekomunikacyjnym. Swoje usługi kieruje przede wszystkim do firm, jak również do jednostek samorządowych oraz wszelkich innych grup klientów chcących korzystać z produktów i usług telekomunikacyjnych na znakomitym, światowym poziomie. Wielkość spółki czy przedsiębiorstwa, region Polski ani zakres działania nie stanowią dla nas żadnego problemu. Dla każdego dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wdrażamy pionierskie, elastyczne w szerokim zakresie produkty i usługi, które standardowo jesteśmy w stanie dostosować do wyzwań komunikacyjnych firmy.

Naszą misją jest zapewnienie klientom bezkompromisowego stopnia bezpieczeństwa i ciągłej sprawności działania systemów teleinformatycznych. Aby było to możliwe zakupiliśmy automatyczny, inteligentny system kontroli, który kontrolowany jest przez team wybitnych inżynierów i świetnie przygotowanych techników. Niewzruszalną stabilność sieci AirMAX Internet zapewniają wdrożone procedury bezpieczeństwa. Wybrane przez nas centra danych są przygotowane na każdego rodzaju zdarzenia, w związku z tym jesteśmy w stanie zareagować od razu i skutecznie przeciwdziałać problemom.

Oferujemy całościowe produkty i usługi: łącza i usługi internetowe, dzierżawę łączy, usługi głosowe czy serwery i hostingi. Zapewniamy także hoteling serwerów.

W przypadku pojawienia się wątpliwości, zamawiający mogą w każdej chwili liczyć na wsparcie działu technicznego, który komunikuje się prostym językiem. Wiedzą, że rozmawiają z prawdziwymi ludźmi, a nie z automatyczną infolinią.

Zapraszamy do kontaktu z handlowcem AirMAX Internet. Nasi handlowcy z przyjemnością opowiedzą Ci o dostępnych produktach i usługach oraz stworzą ofertę dostosowaną do konkretnych potrzeb i realizowanych zadań. W szczególności rekomendujemy szybki i niezawodny światłowód Wrocław. To zaawansowane rozwiązanie, oferowane również w innych miastach i wsiach Dolnego Śląska.

  • Nie wymagamy podpisywania czegokolwiek przed podłączeniem – dla każdego łącza AirMAX Internet dokładamy bezpłatny, 2-tygodniowy okres testowy, oczywiście niezobowiązujący do dalszej współpracy.
  • Gwarantujemy całkowite pokrycie zasięgiem usług – możesz z nich korzystać nawet w najbardziej problematycznych pod kątem zasięgu rejonach.
  • Gwarantujemy błyskawiczne podłączenie do dowolnie wskazanego przez klienta wnętrza i budynku.
  • Gwarantujemy wszechstronne wsparcie zespołu inżynierów - od chwili zamówienia, przez procedurę podłączenia, aż po wdrożenie usługi. Możesz dzwonić lub pisać, pytać o co chcesz, z pewnością otrzymasz odpowiedź.
  • Gwarantujemy rewelacyjne transfery 10 Gb i większe, dzięki bezpośredniemu wpięciu w globalne magistrale światłowodowe. Gwarantujemy również ultra niski ping w Polsce, Unii Europejskiej, USA i w pozostałych częściach świata.
  • Gwarantujemy bezwzględną stabilność i dostępność Internetu światłowodowego, dzięki wysokim standardom SLA.

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Airmax Internet Opinie

4.8/5.0 - ilość ocen: 1866

"Z firmą Airmax jestem związany już od niemal 4 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co istotne - takim samym poziomie. Szybkość Internetu zapisana w umowie jest oczywiście osiągalna. Nie mam żadnych uwag, nie wliczając problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Polecam każdemu."

Katarzyna / 2022-11-20

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w czasach obecnych. Internet podłączono ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Kluczowe atuty to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję wykonać speedtest. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam."

Elżbieta / 2022-11-11

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci oferowanych usług. Przedtem korzystaliśmy z usług Orange, jednak okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Mamy teraz ultra szybki Internet. Po po 4 tygodniach przyszła wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno łącze, jak również Airmax jako firmę."

Adrianna / 2022-11-03

"Sprawdzony operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – rewelacja. Płacę za taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax szybko sprawdził źródło usterki i ustabilizował łącze. Mając wcześniej internet domowy z T-Mobile to niebo a ziemia. Oczywiście polecam."

Laura / 2022-10-27

"Według mnie Airmax to najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Używam Airmax Internet już od prawie 5 lat. Zawarłem już następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia były bardzo rzadkie i trwały chwilę. Transmisja danych stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Oczywiście polecam usługi Airmax."

Paula / 2022-10-24

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i i nic więcej. Internet działa zgodnie z umową, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dokupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu."

Antoni / 2022-10-11

"To już 6 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax internet jest niezawodny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to polecam. Pozdrawiam."

Karolina / 2022-10-06

"Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii najbardziej znanych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Usługa działa dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam."

Dawid / 2022-09-27

"Jakość usług bez porównania z najpopularniejszymi operatorami internetu w Polsce. Słowo przedsiębiorcy! W Airmax z niczym nie ma problemu. Pracownicy dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb klienta i pozostają do dyspozycji, gdy masz kłopot z netem. Moim skromnym zdaniem dokładnie w taki sposób powinien działać dostawca usług internetowych w dzisiejszych czasach. Jeżeli aktualnie masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest zadowalająco. Zdecydowanie polecam!"

Adrianna / 2022-09-25

"Przez ostatnie lata korzystałem z Internetu od jednego z najpopularniejszych w Polsce operatorów. Nie było bardzo źle, jednak zdarzały się dni, że w trakcie zajęć online czy oglądania seriali na VOD musiałem uruchamiać Internet w telefonie, żeby wszystko normalnie działało. Zacząłem się zastanawiać, za co w takim razie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przejrzałem pakiety Internetu od największych i lokalnych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Mam od nich Internet od ponad roku, więc mogę już co nieco powiedzieć. Ode mnie 5 z plusem. Żałuję, że nie można wystawić 6 "

Paweł / 2022-09-15

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Więc ostatecznie postawiłam na dostawcę Airmax. I była to świetna decyzja. Internet perfekcyjnie pasuje do mojego biznesu. W kwestii wydatków na Internet, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe kobiety z infolinii!"

Benedykt / 2022-09-11

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant oddzwonił. Następnego dnia otrzymałem zestaw do testów. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje również wiele dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Sabina / 2022-08-30

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Skontaktowałem się przez formularz i po jakiejś godzinie przedstawiciel Airmax zadzwonił. Po 24h kurier przywiózł mi pakiet do testów. Po kilkunastu dniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z parametrów usługi. Do tego zaproponowano mi super cenę. Potem okazało się, że Airmax oferuje także szeroką gamę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to znakomita opcja. Oczywiście polecam!"

Halina / 2022-08-24

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od niemal 2 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co bardzo ważne - stałym poziomie. Prędkość tranferu deklarowana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Zero reklamacji, no może poza sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam."

Agata / 2022-08-21

"Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w dzisiejszych czasach. Światłowód wdrożono szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Można to sprawdzić narzędziem speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna pomoc techniczna. Polecam każdemu."

Lucyna / 2022-08-13

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość gratis. To się nazywa dbałość o użytkowników. Naprawdę polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Hilary / 2022-08-08

"Naprawdę godny polecenia dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – super. Korzystam z taryfy 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak dział serwisu Airmax bezzwłocznie zidentyfikował przyczynę usterki i ustabilizował transmisję. Mając poprzednio internet domowy z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam."

Regina / 2022-07-26

"Bez wątpienia najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Korzystam z Airmax Internet już od kilku lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały bardzo krótko. Prędkość stabilna. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Naprawdę polecam łącze Airmax."

Adrian / 2022-07-25

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i i nic więcej. Internet działa zgodnie z umową, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dokupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w całym dużym mieszkaniu."

Anna / 2022-07-16

"Minęło już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Nigdy nie mieliśmy przerw. Wszystkie potrzebne przez nas rozwiązania IT działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą spółką, zatrudniamy wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez zastrzeżeń. Popularni dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to w 100% polecam. Pozdrawiam."

Krystian / 2022-07-05

"Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii najbardziej znanych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Usługa działa dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam."

Anna / 2022-07-01

"Parametry bez porównania z najpopularniejszymi dostawcami internetu w Polsce. Słowo! W Airmax z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują parametry do konkretnych potrzeb użytkownika oraz błyskawicznie reagują, gdy masz problem. Moim skromnym zdaniem właśnie tak powinien działać dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest zadowalająco. Bardzo polecam!"

Klaudia / 2022-06-21

"W przeszłości korzystałem z Internetu od jednego z najlepiej kojarzonych w Polsce dostawców. Nie było tragedii, ale czasem dochodziło do tego, że podczas warsztatów online czy oglądania filmów na Netflixie musiałem uruchamiać Internet z telefonu, żeby się nie zacinało. Zacząłem się zastanawiać, za co wobec tego płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Poprzeglądałem propozycje dużych i małych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Mam z nimi podpisaną umowę od ponad pół roku, dlatego mogę już skomentować. Dla mnie 5*. Szkoda, że nie można wystawić 6 "

Krystyna / 2022-06-14

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, zwłaszcza polskie. Dlatego po analizie ofert zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. I był to strzał w dziesiątkę. Internet działa idealnie. Co do opłat, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam cudowne panie od zdalnej pomocy!"

Izabela / 2022-06-10

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wypełniłem i wysłałem formularz i jakoś popołudniu przedstawiciel Airmax odpisał. Nie minęła nawet doba, a kurier przywiózł mi zestaw do testów. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z parametrów łącza. Do tego zaoferowano mi super cenę. Później okazało się, że firma Airmax oferuje również szeroką gamę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś otwiera działalność gospodarczą, to według mnie jest to znakomita opcja. Naturalnie polecam!"

Stanisława / 2022-06-02

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i po jakiejś godzinie przedstawiciel Airmax oddzwonił. Następnego dnia kurier przywiózł mi zestaw do testowania. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, bo byłem bardzo zadowolony z jakości Internetu. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że mój operator dostarcza również szeroką gamę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś otwiera małą firmę, to w mojej ocenie jest to znakomita opcja. Naturalnie polecam!"

Bogdan / 2022-05-25

"Z firmą Airmax jestem związany już od niemal 4 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tej firmie. Airmax to firma godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co istotne - równym poziomie. Szybkość Internetu podana w umowie jest oczywiście osiągalna. Nie mam żadnych uwag, nie wliczając awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Naprawdę polecam."

Kazimierz / 2022-05-18

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co uważam za szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam wykonać speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam."

Marek / 2022-05-14

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – głównie chodziło o prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Ja polecam – zarówno usługi, jak i Airmax jako firmę."

Karol / 2022-05-03

"Fantastyczny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax niezwłocznie zdiagnozował przyczynę awarii i ustabilizował transfer. Mając do tej pory internet domowy z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić."

Laura / 2022-04-28

"Z całą pewnością to najlepszy dostawca Internetu na Opolszczyźnie. Używam Airmax Internet już od niemal 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia występowały sporadycznie i trwały chwilę. Łącze stabilne. Łącze działa bez problemów – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam usługi Airmax."

Jarosław / 2022-04-25

"Korzystam z usług Airmax już od ponad 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i tyle. Internet działa doskonale, nie zacina się. Idealnie doradzono mi zamówić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach."

Arnold / 2022-04-12

"To już 5 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Airmax Internet jest naprawdę szybki. Do tej pory nie mieliśmy uwag. Wszystkie używane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemu. Czołowi w Polsce dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiam."

Eliza / 2022-04-05

"Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infoliniach najbardziej znanych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatyczną sekretarką. Usługa działa dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam."

Adam / 2022-04-02

"Nie ma co porównywać tego dostawcy z pozostałymi dostawcami internetu w kraju. Wierzcie lub nie! W Airmax z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują parametry do konkretnych potrzeb użytkownika oraz nie zostawiają Cię samemu sobie, gdy masz problem. Sądzę, że właśnie tak powinien działać dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest w porządku. Bardzo polecam!"

Oliwia / 2022-03-27

"Przez ostatnie lata korzystałem z Internetu od jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce dostawców. Nie było większych problemów, ale czasami dochodziło do tego, że podczas zajęć online czy oglądania filmów na portalach streamingowych musiałem uruchamiać Internet w smartfonie, żeby uzyskać wysoką jakość połączenia. Zacząłem się zastanawiać, za co w związku z tym płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przejrzałem pakiety Internetu od największych i lokalnych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Jestem klientem Airmax od ponad pół roku, w związku z tym mogę już napisać kilka słów na temat firmy i usługi. Dla mnie 5 z plusem. Bo nie można wystawić 6 "

Tomasz / 2022-03-19

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, szczególnie polskie. Więc po przeczytaniu opinii użytkowników zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. I była to świetna decyzja. Internet to prawdziwy demon prędkości. Co do kosztów, to właściwie ich nie odczuwam. Przy okazji, pozdrawiam przuprzejme panie od zdalnej pomocy!"

Kamil / 2022-03-11

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to kojarzę, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i następnego ranka ktoś z biura obsługi klienta odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach Airmax przesłał mi pakiet do testowania. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca dostarcza także całą masę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś otwiera małą firmę, to w mojej ocenie jest to rozsądna opcja. Oczywiście polecam!"

Felicja / 2022-03-03

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie w sieci pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i w ciągu dosłownie godziny pracownik Airmax odpisał. Kolejnego dnia roboczego odebrałem od kuriera zestaw do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że firma Airmax dostarcza również cały pakiet towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to świetna opcja. Naturalnie polecam!"

Piotr / 2022-02-27

"Z usługą Airmax mam styczność już od prawie 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o używanych usługach. Firma jest konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co dla mnie ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość uploadu i downloadu wskazana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nigdy nic się nie działo, poza jedną sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli naprawdę ok. Ja polecam."

Artur / 2022-02-18

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w okresie teraźniejszym. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i niewiarygodnie niskie pingi. Proponuję sprawdzić z pomocą speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam."

Eugeniusz / 2022-02-14

"Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – w szczególności szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online naszych rozwiązań. Do tej pory mieliśmy Internet z T-mobile, jednak okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zapewniono nam super szybki Internet. Po kilku tygodniach przesłano nam wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze całkowicie bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak również samą firmę."

Liliana / 2022-02-01

"Zaufany dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział serwisu Airmax natychmiast zdiagnozował błąd i ustabilizował transmisję. Mając w przeszłości internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam."

Piotr / 2022-01-27

"Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Airmax Internet już od niemal 5 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki były bardzo rzadkie i trwały bardzo krótko. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Oczywiście polecam łącze Airmax."

Patrycja / 2022-01-22

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w całym dużym mieszkaniu."

Mirosław / 2022-01-16

"Minęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie powiedzieć, że Airmax Internet jest w 100% stabilny. Ani razu nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiam."

Dorota / 2022-01-04

"Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i stale dostępną obsługą klienta. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z doradcą, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Usługa działa bez zastrzeżeń i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu."

Miłosz / 2021-12-29

"Parametry bez porównania z dużymi operatorami internetu na polskim rynku. Słowo honoru! W Airmax z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb usługobiorcy i , gdy masz z czymś problem. Według mnie dokładnie tak powinien wyglądać dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest jak najbardziej ok. Zdecydowanie polecam!"

Fabian / 2021-12-22

"Przedtem zamawiałem Internet od jednego z najbardziej znanych na rynku dostawców. Nie było fatalnie, ale bywałe sytuacje, że podczas rozmów online albo oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem przełączać się na Internet z telefonu, żeby uzyskać płynność działania. Kolega z pracy zapytał mnie, za co tak właściwie płacę firmie od internetu wi-fi. Poprzeglądałem propozycje przeróżnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Współpracujemy od pół roku, dlatego mogę już wyrazić swoje zdanie. Dla mnie 5*. Tylko dlatego, że nie można ocenić na 6 "

Stefan / 2021-12-14

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wspierać małe biznesy, szczególnie polskie. Więc po przemyśleniu mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. Zdecydowaniem polecam. Internet to prawdziwy demon prędkości. Co do kosztów, to właściwie ich nie czuję. Przy okazji, pozdrawiam przuprzejme panie od zdalnego serwisu!"

Emil / 2021-12-08

"Nie przypominam sobie teraz, na jakiej stronie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Skontaktowałem się przez formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a odpisał. Po 24h przesłano mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Potem okazało się, że firma Airmax dostarcza także całą masę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś otwiera DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Felicja / 2021-12-02

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakiej stronie po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to doskonale kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i w ciągu dosłownie godziny pracownik Airmax odpowiedział na maila. Po 24h odebrałem od kuriera pakiet do testów. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaproponowano mi super cenę. Potem okazało się, że mój dostawca oferuje także cały pakiet dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to świetna opcja. Oczywiście polecam!"

Agnieszka / 2021-11-29

"Z Internetem Airmax mam styczność już od niemal 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o używanych usługach. Firma jest konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Nigdy nie musiałem interweniować, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli naprawdę spoko. Ja polecam."

Ilona / 2021-11-17

"Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w okresie teraźniejszym. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Proponuję sprawdzić z pomocą speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam."

Dominik / 2021-11-11

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – głównie chodziło o prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem korzystaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy sieci GSM aktualnie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wielkie podziękowania za mega szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam każdemu – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i Airmax jako firmę."

Piotr / 2021-11-04

"Zaufany operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by dogadać warunki. Samo łącze – ok. W umowie mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, na szczęście serwis Airmax natychmiast sprawdził błąd i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu Netia to zmiana na plus nie do opisania. Śmiało mogę polecić."

Aldona / 2021-10-26

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na południu Polski. Używam Airmax Internet już od niemal 2 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Usługa działa bez przerw – także w czasie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax."

Stella / 2021-10-25

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i to wszystko. Wszystko działa płynnie, nie ma zacięć. Super zalecono mi kupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w każdym pomieszczeniu."

Maja / 2021-10-12

"To już 5 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest naprawdę szybki. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie używane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, automatyka, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy."

Rozalia / 2021-10-09

"Od momentu zawarcia umowy Airmax zaskakuje mnie zaangażowaną i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatem. Łącze działa dobrze i bardzo szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam."

Lucyna / 2021-10-01

"Jakość bez porównania z największymi operatorami internetu na naszym rynku. A mam porównanie! U tego dostawcy z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują internet do indywidualnych wymogów użytkownika i nie zawodzą, gdy nie umiesz sobie z czymś poradzić. Moim zdaniem dokładnie takie standardy powinien oferować dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest ok. Zdecydowanie polecam!"

Regina / 2021-09-27

"Przez lata zamawiałem Internet od jednego z głównych na rynku dostawców. Nie było tragicznie, ale czasami dochodziło do tego, że podczas szkoleń online albo oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem przełączać się na Internet z telefonu, żeby aplikacje działały poprawnie. Kolega z pracy zapytał mnie, za co tak właściwie płacę firmie od internetu wi-fi. Poprzeglądałem propozycje różnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Mam w domu ich Internet od 5 czy 6 miesięcy, dlatego mogę już napisać kilka słów na temat firmy i usługi. Dla mnie 5*. Tylko dlatego, że nie można ocenić na 6 "

Nikola / 2021-09-18

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Dlatego po długich poszukiwaniach zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. I to był strzał w 10. Internet działa zgodnie z umową. Co do rachunków, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam przemiłe panie z BOK-a!"

Tamara / 2021-09-07

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant oddzwonił. Następnego dnia otrzymałem zestaw do testów. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje również wiele dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Waldemar / 2021-09-02

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i po kilku godzinach doradca odpisał. Nie minęła nawet doba, a wręczono mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza także całą masę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Cyprian / 2021-08-24

"Z usługami Airmax mam kontakt już od ponad 2 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co ważne - takim samym poziomie. Szybkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Internet nigdy nie zawiódł, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli bez zastrzeżeń. Polecam każdemu."

Adam / 2021-08-23

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co uważam za szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam wykonać speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam."

Melania / 2021-08-12

"Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory współpracowaliśmy z T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy na polskim rynku na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono u nas ultra szybki Internet. Po około miesiącu przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno usługi, jak również samą firmę."

Roman / 2021-08-08

"Zaufany operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. W umowie mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax błyskawicznie sprawdził błąd i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam każdemu."

Jerzy / 2021-07-31

"Z całą pewnością to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na Opolszczyźnie. Używam Airmax Internet już od 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Usługa działa bez problemów – także w czasie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax."

Henryk / 2021-07-23

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu."

Kamil / 2021-07-14

"Upłynęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Airmax Internet jest w 100% stabilny. Chyba nigdy nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Urządzenia IT, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiam."

Teodor / 2021-07-09

"Od chwili zawarcia umowy firma zaskakuje nas serdeczną i rzetelną pomocą techniczną. Kompletnie co innego niż na infoliniach największych na polskim rynku operatorów, gdzie rozmawia się albo z serwisantem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatyczną sekretarką. Łącze działa tak, jak powinna i odpowiednio szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Nic tylko polecać."

Julia / 2021-07-01

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z pozostałymi dostawcami internetu na naszym rynku. Słowo daję! U tego dostawcy z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują internet do konkretnych wymogów użytkownika oraz nie zostawiają cię na lodzie, gdy masz problem. Sądzę, że właśnie tak powinien działać dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest w porządku. Bardzo polecam!"

Herbert / 2021-06-28

"Przez lata miałem Internet od jednego z głównych w naszym kraju dostawców. Nie było tragicznie, ale dochodziło do tego, że podczas szkoleń online lub oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem włączać Internet mobilny, żeby aplikacje działały poprawnie. Pomyślałem, za co tak właściwie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Zrobiłem mały research i porównałem Internet od różnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Mam w domu ich Internet od jakichś 5-6 miesięcy, więc chyba mogę już wyrazić swoje zdanie. Dla mnie 5+. Tylko dlatego, że nie można dać 6 "

Edyta / 2021-06-20

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się stawiać na mniejsze firmy, przede wszystkim polskie. Dlatego po dokładnym rozpoznaniu rynku zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. Polecam każdemu. Internet jest szybki jak błyskawica. W kwestii opłat abonamentowych, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane kobiety od zdalnej pomocy!"

Joanna / 2021-06-08

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie w sieci po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Napisałem przez formularz i jakoś wieczorem doradca odpisał. Kolejnego dnia roboczego wręczono mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że firma Airmax dostarcza także sporo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś zakłada mały biznes, to w moim przekonaniu jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Eugeniusz / 2021-06-01

"Nie pamiętam już, na jakim portalu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i po paru godzinach ktoś z obsługi klienta oddzwonił. Po kilkunastu godzinach miałem już u siebie zestaw do testowania. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, bo byłem bardzo zadowolony z jakości Internetu. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podpisując umowę okazało się, że mój operator dostarcza również całą masę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś rozwija małą firmę, to w mojej ocenie jest to warta uwagi opcja. Naturalnie polecam!"

Roman / 2021-05-31

"Z usługą Airmax mam kontakt już od niespełna 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - równym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Niezawodność 100%, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli bez uwag. Śmiało mogę polecić."

Otylia / 2021-05-19

"Dzięki Internetowi Airmax mam bezproblemowe połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w okresie teraźniejszym. Usługę wykonano szybciutko - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Główne plusy to bardzo wysoka przepustowość łącza i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję sprawdzić z pomocą speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna obsługa klienta. Ja polecam."

Benedykt / 2021-05-15

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na prędkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze korzystaliśmy z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy sieci GSM na ten moment nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wielkie podziękowania za ultra szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet gratis. To się nazywa podejście do klientów. Polecam każdemu – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Feliks / 2021-05-09

"Idealny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – jak dla mnie ekstra. Mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu sprawdził źródło problemu i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy z Play to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam."

Kamil / 2021-04-27

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Używam Airmax Internet już od 2 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax."

Żaneta / 2021-04-23

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i i nic więcej. Internet działa zgodnie z umową, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dokupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w całym dużym mieszkaniu."

Patryk / 2021-04-13

"Minęło już 5 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest naprawdę szybki. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy."

Nadia / 2021-04-12

"Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii popularnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatami. Łącze działa idealnie i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam."

Sebastian / 2021-04-02

"Bez porównania z wielkimi operatorami internetu na polskim rynku. Słowo honoru! U tego dostawcy z niczym nie ma problemu. Pracownicy dopasowują internet do indywidualnych wymogów klienta i , gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie dokładnie tak powinien zachowywać się dostawca usług internetowych w dzisiejszych czasach. Jeżeli aktualnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest dobrze. Zdecydowanie polecam!"

Maria / 2021-03-28

"Przez lata miałem Internet od jednego z głównych w naszym kraju dostawców. Nie było tragicznie, ale dochodziło do tego, że podczas szkoleń online lub oglądania filmów na Netflixie musiałem włączać Internet ze smartfona, żeby aplikacje działały poprawnie. Pomyślałem, za co wobec tego płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przejrzałem pakiety Internetu od różnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Mam w domu ich Internet od jakichś 5-6 miesięcy, a więc mogę już napisać kilka słów na temat firmy i usługi. Dla mnie 5 z plusem. Szkoda, że nie można dać 6 "

Eugeniusz / 2021-03-21

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Więc po sprawdzeniu możliwości zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. Była to jedna z najlepszych z ostatnio podjętych decyzji biznesowych. Internet działa super. Co do rachunków, to właściwie ich nie odczuwam. Przy okazji, pozdrawiam przemiłe panie odbierające telefon!"

Emil / 2021-03-10

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem formularz i zaraz handlowiec zadzwonił. Po 24h przyszedł do mnie pakiet testowy. Po kilkunastu dniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Potem okazało się, że Airmax ma w ofercie także sporo innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś zakłada swoją firmę, to moim zdaniem jest to bardzo wygodna opcja. Oczywiście polecam!"

Aleksander / 2021-03-06

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i po jakiejś godzinie ktoś z biura obsługi klienta odpisał. Nie minęła nawet doba, a Airmax przesłał mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza także sporo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś zakłada działalność gospodarczą, to według mnie jest to rozsądna opcja. Oczywiście polecam!"

Paulina / 2021-02-23

"Z usługą Airmax mam styczność już od ponad 2 lat, więc myślę, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, świadczy usługi na najwyższym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu deklarowana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Internet nigdy nie zawiódł, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do szybkości działania, czyli bez zastrzeżeń. Polecam każdemu."

Eugenia / 2021-02-19

"Dzięki Waszej firmie mogę mieć stałe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w dzisiejszych czasach. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez miliona kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Można to sprawdzić narzędziem speedtest. Spodobała mi się także komunikatywna i sprawnie działająca pomoc techniczna. Oczywiście polecam."

Cyryl / 2021-02-10

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na prędkość transmisji – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas ultra szybkie łącze symetryczne. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno Internet, jak i samą firmę."

Damian / 2021-02-05

"Rzetelny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak dział serwisu Airmax niemal natychmiast zidentyfikował błędy i ustabilizował transmisję. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu UPC to zmiana na plus nie do opisania. Polecam."

Krzysztof / 2021-01-30

"Stwierdzam, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Airmax Internet już od 5 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były incydentalne i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stabilna. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam każdemu Internet Airmax."

Amadeusz / 2021-01-24

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w całym dużym mieszkaniu."

Elżbieta / 2021-01-13

"Minęło już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie powiedzieć, że Airmax Internet jest super szybki. Na ten moment nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają tak, jak powinny. Jesteśmy dużą spółką, personel składa się z wielu ludzi. Urządzenia IT, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez zacięcia. Duzi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam."

Rozalia / 2021-01-09

"Od chwili zawarcia umowy spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą pomocą techniczną. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach czołowych w Polsce operatorów, gdzie rozmawia się albo z technikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Łącze działa tak, jak powinna i zaskakująco szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Śmiało mogę polecić."

Monika / 2020-12-30

"Parametry bez porównania z dominującymi dostawcami internetu na polskim rynku. A mam porównanie! W Airmax z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują parametry do konkretnych potrzeb użytkownika oraz nie zawodzą, gdy masz z czymś problem. W mojej opinii właśnie tak powinien wyglądać dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest super. Bardzo polecam!"

Leon / 2020-12-22

"Przedtem zamawiałem Internet od jednego z najbardziej znanych na rynku dostawców. Nie było fatalnie, ale bywałe sytuacje, że podczas rozmów online albo oglądania filmów na portalach streamingowych musiałem przełączać się na Internet w smartfonie, żeby uzyskać płynność działania. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w związku z tym płacę firmie od internetu wi-fi. Zestawiłem ze sobą oferty przeróżnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Współpracujemy od pół roku, w związku z tym mogę już wyrazić swoje zdanie. Dla mnie komplet gwiazdek. Bo nie można ocenić na 6 "

Jerzy / 2020-12-19

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Dlatego po przemyśleniu zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. I była to trafna decyzja. Internet idealnie sprawdza się w codziennej działalności. W kwestii rachunków, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam przemiłe kobiety od zdalnego serwisu!"

Ireneusz / 2020-12-13

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakiej stronie po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to doskonale kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i w ciągu dosłownie godziny pracownik Airmax odpowiedział na maila. Po 24h odebrałem od kuriera pakiet do testowania. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Potem okazało się, że mój dostawca dostarcza także cały pakiet towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to świetna opcja. Oczywiście polecam!"

Radosław / 2020-12-05

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to doskonale pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i następnego ranka ktoś z biura obsługi klienta oddzwonił. Następnego dnia Airmax przesłał mi zestaw do testowania. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, bo byłem bardzo zadowolony z jakości Internetu. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że mój operator dostarcza również bogatą gamę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś planuje założyć małą firmę, to w mojej ocenie jest to rozsądna opcja. Naturalnie polecam!"

Roman / 2020-11-29

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od niemal 4 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Nie mam żadnych uwag, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Ja polecam."

Maciej / 2020-11-18

"Dzięki Internetowi Airmax mogę mieć stałe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w dzisiejszych czasach. Internet podłączono szybciutko - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i bardzo niskie pingi. Można to sprawdzić narzędziem speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna pomoc techniczna. Ja polecam."

Bogdan / 2020-11-14

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz mamy super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax."

Kornelia / 2020-11-09

"Zaufany operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – jak dla mnie ekstra. W umowie mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax natychmiast sprawdził błąd i ustabilizował łącze. Posiadając w przeszłości internet w domu Netia to zmiana na plus nie do opisania. Oczywiście polecam."

Karol / 2020-10-30

"Stwierdzam, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w województwie opolskim. Używam Airmax Internet już od niemal 2 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Internet działa bez zacięć – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax."

Jadwiga / 2020-10-21

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani z nikim umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju."

Mieczysław / 2020-10-15

"Minęło już 11 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie potrzebne przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, system monitoringu - wszystko działa bez zastrzeżeń. Konkurencyjni dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiam."

Halina / 2020-10-10

"Od początku firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii najbardziej znanych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Internet działa bardzo dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Ja polecam."

Mirosława / 2020-09-29

"Nawet nie ma co porównywać Airmax z najpopularniejszymi dostawcami internetu w naszym kraju. Słowo daję! Tutaj z niczym nie ma problemów. Pracownicy dostosowują usługę do konkretnych wymagań klienta oraz nie zostawiają cię na lodzie, gdy coś ci nie działa. Moim skromnym zdaniem właśnie taki poziom powinien gwarantować dostawca internetu w dzisiejszych czasach. Jeśli aktualnie masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest zadowalająco. Bardzo polecam!"

Iga / 2020-09-23

"W przeszłości korzystałem z Internetu od jednego z najlepiej kojarzonych w Polsce dostawców. Nie było tragedii, ale bywały dni, że podczas warsztatów online czy oglądania filmów na Netflixie musiałem uruchamiać Internet z telefonu, żeby się nie zacinało. Zacząłem się zastanawiać, za co wobec tego płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Poprzeglądałem propozycje dużych i małych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Mam z nimi podpisaną umowę od ponad pół roku, dlatego mogę już mieć wyrobione zdanie. Dla mnie 5*. Szkoda, że nie można wystawić 6 "

Waldemar / 2020-09-20

"Jestem klientką operatora Airmax od dość dawna. 7 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi oferowane przez lokalne podmioty, zwłaszcza polskie. Więc po przeanalizowaniu różnych ofert wybrałam właśnie przedsiębiorstwo Airmax. Jestem bardzo zadowolona. Internet jest mega szybki. W kwestii opłat, to właściwie ich nie czuć. Przy okazji, pozdrawiam cudowne kobiety odbierające telefon!"

Dagmara / 2020-09-08

"Nie przypominam sobie teraz, na jakim portalu po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i po kilku godzinach ktoś z obsługi klienta odpisał. Po kilkunastu godzinach miałem już u siebie pakiet testowy. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z szybkości łącza. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że firma Airmax ma w ofercie także cały pakiet innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś otwiera małą firmę, to w mojej ocenie jest to warta uwagi opcja. Oczywiście polecam!"

Czesław / 2020-09-07

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i po jakiejś godzinie przedstawiciel handlowy odpisał. Nie minęła nawet doba, a dostałem pakiet testowy. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z szybkości łącza. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Później okazało się, że firma Airmax ma w ofercie także bogatą gamę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś rozkręca małą firmę, to w mojej ocenie jest to idealna opcja. Oczywiście polecam!"

Eliza / 2020-08-31

"Z usługą Airmax mam styczność już od 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Brak awaryjności, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli ok. Śmiało mogę polecić."

Wiesława / 2020-08-19

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co jest bardzo potrzebne w tych trudnych czasach. Usługę wykonano bardzo szybko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie pingi. Polecam wykonać speedtest. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam."

Franciszek / 2020-08-12

"Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem korzystaliśmy z usług Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy w naszym kraju aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy mega szybki Internet. Po po 4 tygodniach przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno łącze, jak również Airmax jako firmę."

Alfred / 2020-08-05

"Rzetelny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale zespół wsparcia Airmax niemal natychmiast zdiagnozował błędy i ustabilizował łącza. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy UPC to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić."

Waldemar / 2020-07-28

"Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Airmax Internet już od niemal 5 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax."

Laura / 2020-07-22

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach."

Renata / 2020-07-15

"Upłynęło już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Komputery, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez przerw. Duzi operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy."

Wiktoria / 2020-07-07

"Od momentu zawarcia umowy spotykam się z przyjazną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Internet działa dobrze i naprawdę szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Polecam każdemu."

Mariusz / 2020-07-05

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi operatorami internetu w naszym kraju. Mówię to z pełną odpowiedzialnością! U tego operatora z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują ofertę do indywidualnych oczekiwań użytkownika i reagują niezwłocznie, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie dokładnie tak powinien zachowywać się dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest dobrze. Zdecydowanie polecam!"

Cyryl / 2020-06-29

"Zawsze zamawiałem Internet od jednego z wiodących na rynku operatorów. Nie było beznadziejnie, jednak czasami zdarzało się, że w trakcie pracy online albo oglądania seriali na VOD musiałem przełączać się na Internet ze smartfona, żeby nie przerywało. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w takim razie płacę firmie od internetu wi-fi. Przejrzałem pakiety Internetu od mniej i bardziej znanych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Dostarczają mi Internet od przeszło roku, a więc mogę już wystawić wiarygodną opinię. Ode mnie 5 z plusem. Żałuję, że nie można ocenić na 6 "

Edward / 2020-06-22

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Więc po porównaniu różnych ofert postawiłam na dostawcę Airmax. Nie żałuję. Internet działa bez zarzutu. Co do wydatków na Internet, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe panie z infolinii!"

Klaudiusz / 2020-06-13

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to doskonale pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, dlaczego nie, idę w to. Wysłałem formularz i błyskawicznie ktoś kumaty oddzwonił. Następnego dnia dotarł do mnie zestaw do testowania. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z jakości Internetu. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że mój operator dostarcza również cały wachlarz towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś prowadzi swój biznes, to w mojej opinii jest to dogodna opcja. Naturalnie polecam!"

Jadwiga / 2020-06-05

"Nie pamiętam już, gdzie pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i w ciągu dosłownie godziny pracownik Airmax oddzwonił. Nie minęła nawet doba, a odebrałem od kuriera zestaw do testów. Po 14 dniach testowania zawarłem umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Później okazało się, że mój operator oferuje również ogrom dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to świetna opcja. Naturalnie polecam!"

Zyta / 2020-05-31

"Z Internetem Airmax jestem związany już od 5 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Nigdy nic się nie popsuło, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli spoko. Ja polecam."

Władysław / 2020-05-19

"Dzięki Airmax posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w w dwudziestym pierwwszym wieku. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez zbędnego okablowania i prac budowlanych. Główne plusy to duża szybkość transmisji danych i niezwykle niskie pingi. Zweryfikowałem to przy pomocy speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i profesjonalna obsługa. Polecam każdemu."

Lena / 2020-05-15

"Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dzięki temu, teraz mamy super szybki Internet. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak również firmę Airmax."

Bogusława / 2020-05-06

"Idealny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zdiagnozował źródło problemu i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy z Play to różnica jest ogromna. Polecam."

Bogusława / 2020-05-02

"Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Airmax Internet już od 2 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były incydentalne i trwały krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam każdemu usługę Airmax."

Władysław / 2020-04-21

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i to wszystko. Internet działa płynnie, nie zacina się. Idealnie doradzono mi kupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach."

Mieczysław / 2020-04-17

"Minęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest bezkonkurencyjny. Nigdy nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają bezproblemowo. Jesteśmy dużą firmą, zatrudniamy wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez zastrzeżeń. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to polecam. Pozdrawiam."

Sylwester / 2020-04-12

"Od 1. dnia firma zaskakuje nas otwartą na potrzeby i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii najbardziej znanych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Internet działa bez problemu i naprawdę szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić."

Dariusz / 2020-04-01

"Jakość usług bez porównania z najpopularniejszymi dostawcami internetu na naszym rynku. Daję słowo! U tego dostawcy z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują internet do konkretnych wymogów użytkownika oraz udzielają pomocy przez telefon, gdy masz kłopot z netem. Moim skromnym zdaniem właśnie w taki sposób powinien działać dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest zadowalająco. Bardzo polecam!"

Sandra / 2020-03-28

"Przez lata korzystałem z Internetu od jednego z głównych w Polsce operatorów. Nie było tragicznie, jednak zdarzało się, że w trakcie szkoleń online czy oglądania seriali na VOD musiałem uruchamiać Internet mobilny, żeby aplikacje działały poprawnie. Zacząłem się zastanawiać, za co w takim razie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Zrobiłem mały research i porównałem Internet od różnych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Mam w domu ich Internet od jakiegoś roku, więc chyba mogę już wypowiedzieć się. Ode mnie 5+. Żałuję, że nie można wystawić 6 "

Mikołaj / 2020-03-23

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, zwłaszcza polskie. Dlatego po sprawdzeniu możliwości zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. Dzisiaj, po latach, podjęłabym taką samą decyzję. Internet zapewnia efektywną pracę. Co do opłat, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam cudowne panie udzielające pomocy technicznej!"

Elżbieta / 2020-03-12

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to dobrze pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Skontaktowałem się przez formularz i jakoś wieczorem przedstawiciel handlowy odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach dostałem zestaw testowy. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca ma w ofercie również wiele innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś posiada DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to idealna opcja. Naturalnie polecam!"

Barbara / 2020-03-05

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant oddzwonił. Następnego dnia otrzymałem zestaw do testów. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje również wiele dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Remigiusz / 2020-02-25

"Z firmą Airmax mam styczność już od 3 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - stałym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Brak awaryjności, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli w porządku. Polecam."

Adolf / 2020-02-19

"Dzięki Waszej firmie mogę mieć stałe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w tej naszej rzeczywistości. Światłowód wdrożono szybko - bez miliona kabli i przekopów. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie pingi. Proponuję zrobić speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca pomoc techniczna. Śmiało mogę polecić."

Sonia / 2020-02-16

"Do naszej firmy wybraliśmy łącze symetryczne Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na prędkość transmisji – w szczególności szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dzięki temu, teraz mamy super szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze całkowicie bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno usługę, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Waldemar / 2020-02-06

"Sprawdzony dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział serwisu Airmax szybko zdiagnozował źródło usterki i ustabilizował transmisję. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam."

Emilia / 2020-01-30

"Z całą pewnością to najlepszy dostawca Internetu na Opolszczyźnie. Używam Airmax Internet już od prawie 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Łącze działa bez problemów – także w trakcie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax."

Feliks / 2020-01-27

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w całym dużym mieszkaniu."

Beata / 2020-01-19

"Minęło już 7 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez przerw. Duzi operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy."

Ryszard / 2020-01-13

"Od pierwszego dnia współpracy spotykamy się z serdeczną i stale dostępną obsługą klienta. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach czołowych w Polsce firm oferujących internet, gdzie gada się albo z doradcą, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa idealnie i bardzo szybko – zgodnie z deklaracjami. Śmiało mogę polecić."

Sylwester / 2020-01-05

"Nie ma co porównywać tego dostawcy z pozostałymi dostawcami internetu w kraju. Możecie mi wierzyć! Tutaj z niczym nie ma problemów. Pracownicy dostosowują usługę do konkretnych wymagań klienta oraz udzielają zdalnej pomocy, gdy masz problem. Sądzę, że właśnie tak powinien działać dostawca internetu w dzisiejszych czasach. Jeśli aktualnie masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest w porządku. Bardzo polecam!"

Mirosław / 2019-12-28

"Wcześniej korzystałem z Internetu od jednego z największych w Polsce dostawców. Nie było źle, ale dochodziło do tego, że podczas konferencji online czy oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem uruchamiać Internet w smartfonie, żeby nie było zakłóceń. Zacząłem się zastanawiać, za co tak właściwie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Zestawiłem ze sobą oferty wielu operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od jakichś 5-6 miesięcy, w związku z tym mogę już wystawić ocenę. Dla mnie komplet gwiazdek. Tylko dlatego, że nie można wystawić 6 "

Hilary / 2019-12-20

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Więc ostatecznie postawiłam na dostawcę Airmax. To była dobra decyzja. Internet jest naprawdę szybki. Co do wydatków na Internet, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe panie z infolinii!"

Mikołaj / 2019-12-13

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to dobrze pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i błyskawicznie ktoś z Airmax oddzwonił. Następnego dnia odebrałem zestaw do testowania. Po 14 dniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem bardzo zadowolony z jakości Internetu. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że mój operator dostarcza również dużo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Olga / 2019-12-03

"Nie kojarzę za bardzo, gdzie w sieci po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i błyskawicznie ktoś kumaty zadzwonił. Kolejnego dnia roboczego dotarł do mnie pakiet do testowania. Po kilkunastu dniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z jakości usługi. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że Airmax dostarcza także cały wachlarz towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to dogodna opcja. Oczywiście polecam!"

Janina / 2019-11-27

"Z usługą Airmax mam kontakt już od niemal 5 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Żadnych problemów z Internetem, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli super. Polecam każdemu."

Dagmara / 2019-11-21

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w czasach jakie mamy. Usługę wykonano sprawnie - bez miliona kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam sprawdzić za pomocą speedtest. Spodobała mi się także komunikatywna i sprawnie działająca obsługa klienta. Oczywiście polecam."

Filip / 2019-11-13

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – głównie chodziło o prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Ja polecam – zarówno usługi, jak i Airmax jako firmę."

Justyna / 2019-11-09

"Godny zaufania operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by dograć warunki. Samo łącze – jak dla mnie ekstra. Wykupiłem taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax bardzo szybko sprawdził źródło awarii i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy z Plusa to różnica jest ogromna. Polecam."

Amadeusz / 2019-10-30

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Korzystam z Airmax Internet już od niespełna 4 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax."

Cecylia / 2019-10-22

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach traktowanie klienta. Postanowiłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w całym dużym mieszkaniu."

Barbara / 2019-10-16

"Upłynęło już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest szybki. Na ten moment nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy sporą spółką, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, system automatyki, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Popularni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to w 100% polecam. Pozdrawiamy."

Herbert / 2019-10-14

"Od początku firma Airmax zaskakuje miłą i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam jakby za karę, albo z maszyną. Internet działa bardzo dobrze i naprawdę szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Polecam."

Sonia / 2019-10-07

"Nawet nie ma co porównywać Airmax z największymi dostawcami internetu w naszym kraju. A mam porównanie! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemów. Konsultanci dostosowują ofertę do konkretnych oczekiwań usługobiorcy oraz nie zawodzą, gdy nie umiesz sobie z czymś poradzić. Moim zdaniem właśnie takie standardy powinien oferować dostawca internetu w obecnych czasach. Jeśli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest ok. Bardzo polecam!"

Borys / 2019-09-27

"Przez lata miałem Internet od jednego z głównych w naszym kraju dostawców. Nie było tragicznie, ale bywały okresy, że podczas szkoleń online lub oglądania filmów na Netflixie musiałem włączać Internet mobilny, żeby aplikacje działały poprawnie. Pomyślałem, za co wobec tego płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Zrobiłem mały research i porównałem Internet od różnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Mam w domu ich Internet od około roku, więc chyba mogę już ocenić usługę. Dla mnie 5+. Szkoda, że nie można dać 6 "

Luiza / 2019-09-18

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Dlatego po sprawdzeniu możliwości postawiłam na dostawcę Airmax. Zdecydowaniem polecam. Internet to prawdziwy demon prędkości. Odnośnie wydatków na Internet, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe konsultantki udzielające pomocy technicznej!"

Witold / 2019-09-13

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie w sieci po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i w ciągu dosłownie godziny pracownik Airmax odpowiedział na maila. Kolejnego dnia roboczego odebrałem od kuriera pakiet do testowania. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój dostawca dostarcza także cały pakiet towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to świetna opcja. Oczywiście polecam!"

Eugenia / 2019-09-03

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant oddzwonił. Następnego dnia otrzymałem zestaw do testów. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje również wiele dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Antonina / 2019-08-30

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od niemal 5 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tym Internecie. Airmax to marka godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co bardzo ważne - takim samym poziomie. Szybkość tranferu podana w umowie jest w pełni osiągalna. Żadnych problemów z Internetem, no może poza sytuacją awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli jak najbardziej ok. Naprawdę polecam."

Milena / 2019-08-22

"Dzięki Waszej firmie zyskałem ciągłe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w okresie oobecnym. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zweryfikowałem to przy pomocy speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca ekipa techniczna. Śmiało mogę polecić."

Julia / 2019-08-16

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – w szczególności szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online naszych rozwiązań. Do tej pory korzystaliśmy z usług T-mobile, jednak okazało się, że popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Mamy teraz super szybki Internet. Po po 4 tygodniach przesłano nam wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze za darmo. To się nazywa troska o klienta. Oczywiście polecam – zarówno łącze, jak również samą firmę."

Czesław / 2019-08-08

"Sprawdzony dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak serwis Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował transfer. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam."

Jerzy / 2019-08-01

"Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Korzystam z Airmax Internet już od 4 lat. Właśnie podpisałem kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były bardzo rzadkie i trwały dosłownie chwilę. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Oczywiście polecam Internet Airmax."

Wojciech / 2019-07-29

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu."

Leokadia / 2019-07-20

"Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to ja polecam. Pozdrawiamy."

Roman / 2019-07-15

"Od 1. dnia mam zawsze do czynienia z przyjazną i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatami. Internet działa bez problemu i zaskakująco szybko – zgodnie z abonamentem. Polecam każdemu."

Klaudiusz / 2019-07-05

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi operatorami internetu na naszym rynku. Daję słowo! U tego dostawcy z niczym nie ma problemu. Pracownicy dopasowują internet do indywidualnych wymogów klienta i udzielają pomocy przez telefon, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie dokładnie tak powinien zachowywać się dostawca usług internetowych w dzisiejszych czasach. Jeżeli aktualnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest dobrze. Zdecydowanie polecam!"

Adam / 2019-06-27

"Przez ostatnie lata miałem Internet od jednego z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju dostawców. Nie było większych problemów, ale zdarzały się dni, że podczas zajęć online lub oglądania filmów na Netflixie musiałem włączać Internet z telefonu, żeby uzyskać wysoką jakość połączenia. Pomyślałem, za co wobec tego płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przejrzałem pakiety Internetu od największych i lokalnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Jestem klientem Airmax od niespełna roku, dlatego mogę już co nieco powiedzieć. Dla mnie 5 z plusem. Szkoda, że nie można dać 6 "

Gabriela / 2019-06-18

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Więc po głębszej analizie możliwości zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. Teraz, po latach, nie żałuję. Internet zapewnia efektywną pracę. Co do rachunków, to właściwie ich nie odczuwam. Przy okazji, pozdrawiam przemiłe panie z infolinii!"

Mikołaj / 2019-06-14

"Nie pamiętam już, gdzie w sieci pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i po jakiejś godzinie pracownik Airmax oddzwonił. Kolejnego dnia roboczego odebrałem od kuriera zestaw do testów. Po 14 dniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój operator oferuje również cały pakiet dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to świetna opcja. Naturalnie polecam!"

Franciszek / 2019-06-08

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to kojarzę, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem formularz i nie minęła nawet godzina, gdy ktoś z Airmax odpisał. Nie minęła nawet doba, a odebrałem pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza także dużo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś zakłada swoją firmę, to moim zdaniem jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Urszula / 2019-05-30

"Z usługą Airmax jestem związany już od 4 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Awaryjność zerowa, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli super. Śmiało mogę polecić."

Paula / 2019-05-22

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co jest bardzo potrzebne w okresie teraźniejszym. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i wyjątkowo niskie pingi. Proponuję sprawdzić z pomocą speedtest. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam."

Michał / 2019-05-17

"Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – zwłaszcza szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci oferowanych usług. Przedtem mieliśmy Internet z Orange, jednak okazało się, że znani operatorzy w Polsce na ten moment nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz działa u nas ultra szybki Internet. Po kilku tygodniach przyszła wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet całkowicie bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak również Airmax jako firmę."

Ludwik / 2019-05-08

"Sprawdzony operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax szybko sprawdził źródło usterki i ustabilizował łącze. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Oczywiście polecam."

Zygmunt / 2019-05-01

"Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Airmax Internet już od niemal 3 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były bardzo rzadkie i trwały dosłownie chwilę. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Oczywiście polecam Internet Airmax."

Mirosława / 2019-04-25

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę montażową ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i to wystarczyło. Wszystko działa bez problemów, nie ma zacięć. Super zalecono mi dobrać router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu."

Ryszard / 2019-04-17

"Upłynęło już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najbardziej znani operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiamy."

Justyna / 2019-04-14

"Od 1. dnia mam zawsze do czynienia z otwartą na potrzeby i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatami. Internet działa bez problemu i naprawdę szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić."

Zenon / 2019-04-07

"Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z innymi operatorami internetu w Polsce. Słowo przedsiębiorcy! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują ofertę do indywidualnych oczekiwań usługobiorcy i pozostają do dyspozycji, gdy coś ci nie działa. Uważam, że dokładnie taki poziom powinien gwarantować dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest przyzwoicie. Zdecydowanie polecam!"

Edward / 2019-03-28

"Zawsze miałem Internet od jednego z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju operatorów. Nie było większych problemów, jednak czasami zdarzało się, że w trakcie pracy online lub oglądania seriali na portalach streamingowych musiałem włączać Internet w smartfonie, żeby uzyskać wysoką jakość połączenia. Pomyślałem, za co w związku z tym płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Zestawiłem ze sobą oferty mniej i bardziej znanych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Jestem klientem Airmax od przeszło roku, w związku z tym mogę już wystawić wiarygodną opinię. Ode mnie komplet gwiazdek. Bo nie można dać 6 "

Ilona / 2019-03-25

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Dlatego po porównaniu różnych ofert zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. Nie żałuję. Internet działa bez zarzutu. Co do rachunków, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam przemiłe panie z BOK-a!"

Filip / 2019-03-15

"Nie przypominam sobie teraz, na jakim portalu po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to dobrze pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i nie minęła nawet godzina, gdy ktoś z Airmax odpisał. Po kilkunastu godzinach odebrałem pakiet testowy. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z szybkości łącza. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że firma Airmax ma w ofercie także dużo innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Stanisław / 2019-03-08

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i następnego ranka ktoś z biura obsługi klienta zadzwonił. Po 24h Airmax przesłał mi pakiet do testowania. Po kilkunastu dniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z jakości usługi. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Potem okazało się, że Airmax dostarcza także szeroką gamę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś otwiera małą firmę, to w mojej ocenie jest to rozsądna opcja. Oczywiście polecam!"

Jerzy / 2019-03-03

"Z firmą Airmax mam kontakt już od prawie 5 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - stałym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie zerwało łączy, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli w porządku. Polecam."

Judyta / 2019-02-19

"Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w czasach obecnych. Światłowód wdrożono błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Największe zalety to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam zrobić speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam."

Sławomir / 2019-02-17

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – głównie chodziło o prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet dostarczanych produktów. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety najwięksi operatorzy sieci GSM aktualnie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość gratis. To się nazywa dbałość o użytkowników. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax."

Andrzej / 2019-02-09

"Naprawdę godny polecenia dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było negocjować warunki. Sam Internet – super. Korzystam z taryfy 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, jednak dział techniczny Airmax bezzwłocznie zidentyfikował przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu."

Krystian / 2019-02-01

"Zdecydowanie najbardziej wiarygodny operator w województwie opolskim. Używam Airmax Internet już od prawie 5 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki zdarzyły się może kilka razy i trwały bardzo krótko. Szybkość stała. Internet działa bez zacięć – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Ja polecam łącze Airmax."

Sylwester / 2019-01-26

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym dużym mieszkaniu."

Bożena / 2019-01-16

"To już 8 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Ani razu nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas rozwiązania IT działają szybko. Jesteśmy sporą spółką, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez problemów. Popularni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to w 100% polecam. Pozdrawiamy."

Anita / 2019-01-11

"Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Internet działa super i bardzo szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam."

Adrianna / 2019-01-06

"Parametry bez porównania z najpopularniejszymi dostawcami internetu na polskim rynku. Możecie mi wierzyć! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemów. Konsultanci dostosowują ofertę do konkretnych oczekiwań usługobiorcy oraz udzielają zdalnej pomocy, gdy masz z czymś problem. Moim skromnym zdaniem właśnie tak powinien wyglądać dostawca internetu w obecnych czasach. Jeśli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest zadowalająco. Bardzo polecam!"

Dawid / 2018-12-29

"Przedtem zamawiałem Internet od jednego z najbardziej znanych na rynku dostawców. Nie było fatalnie, ale często zdarzało się, że podczas rozmów online albo oglądania filmów na portalach streamingowych musiałem przełączać się na Internet w smartfonie, żeby uzyskać płynność działania. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w związku z tym płacę firmie od internetu wi-fi. Zestawiłem ze sobą oferty przeróżnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Współpracujemy od 6 mc, w związku z tym mogę już zrecenzować usługę. Dla mnie komplet gwiazdek. Bo nie można ocenić na 6 "

Edyta / 2018-12-18

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Dlatego po długich poszukiwaniach postawiłam na dostawcę Airmax. I od lat niezmiennie jestem zadowolona. Internet jest naprawdę niezawodny i bardzo szybki. Co do wydatków na Internet, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe panie od zdalnego serwisu!"

Aneta / 2018-12-17

"Nie pamiętam już, gdzie w sieci po raz pierwszy zauważyłem reklamę firmy Airmax. Za to kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Napisałem przez formularz i jakoś popołudniu przedstawiciel Airmax oddzwonił. Kolejnego dnia roboczego kurier przywiózł mi pakiet do testów. Po 14 dniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój operator oferuje także sporo dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś zakłada mały biznes, to w moim przekonaniu jest to znakomita opcja. Oczywiście polecam!"

Tadeusz / 2018-12-10

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to doskonale pamiętam, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, dlaczego nie, idę w to. Skontaktowałem się przez formularz i jakoś popołudniu ktoś z obsługi klienta odpisał. Nie minęła nawet doba, a miałem już u siebie zestaw do testów. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z parametrów łącza. Do tego zaoferowano mi super cenę. Później okazało się, że firma Airmax oferuje również całą masę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś prowadzi DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to warta uwagi opcja. Naturalnie polecam!"

Dominik / 2018-11-29

"Z firmą Airmax jestem związany już od 4 lat, więc uważam, że mogę wystawić ocenę o tej firmie. Airmax to firma godna polecenia, realizuje usługę na bardzo dobrym i co istotne - niezmiennym poziomie. Szybkość Internetu zapisana w umowie jest oczywiście osiągalna. Nigdy nie miałem awarii, nie wliczając awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do działania Internetu, czyli super. Naprawdę polecam."

Edyta / 2018-11-26

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w tej naszej rzeczywistości. Usługę wykonano szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie pingi. Proponuję zrobić speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić."

Renata / 2018-11-18

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas ultra szybkie łącze symetryczne. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno Internet, jak i samą firmę."

Stefania / 2018-11-06

"Sprawdzony operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by dogadać warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, na szczęście serwis Airmax szybko sprawdził źródło usterki i ustabilizował transfer. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić."

Patrycja / 2018-10-31

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na południu Polski. Używam Airmax Internet już od niemal 2 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax przerwy wystąpiły może kilka razy i trwały dosłownie chwilę. Prędkość stała. Usługa działa bez przerw – także w czasie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić Internet Airmax."

Bronisław / 2018-10-28

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach."

Judyta / 2018-10-22

"To już 8 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Na ten moment nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas aplikacje działają tak, jak powinny. Jesteśmy sporą firmą, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, automatyka, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Popularni operatorzy wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to w 100% polecam. Pozdrawiamy."

Beniamin / 2018-10-12

"Od momentu podpisania umowy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infoliniach popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam jakby za karę, albo z automatami. Internet działa super i naprawdę szybko – zgodnie z ustaleniami. Oczywiście polecam."

Krystian / 2018-10-02

"Parametry bez porównania z wielkimi operatorami internetu w Polsce. Słowo honoru! W Airmax z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb użytkownika i , gdy masz z czymś problem. W mojej ocenie dokładnie tak powinien wyglądać dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest dobrze. Zdecydowanie polecam!"

Adelajda / 2018-10-01

"Przez lata zamawiałem Internet od jednego z głównych na rynku dostawców. Nie było tragicznie, ale zdarzało się, że podczas szkoleń online albo oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem przełączać się na Internet mobilny, żeby aplikacje działały poprawnie. Kolega z pracy zapytał mnie, za co tak właściwie płacę firmie od internetu wi-fi. Zrobiłem mały research i porównałem Internet od różnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Mam w domu ich Internet od jakiegoś roku, więc chyba mogę już wypowiedzieć się. Dla mnie 5+. Tylko dlatego, że nie można ocenić na 6 "

Ada / 2018-09-18

"Jestem klientką operatora Airmax od dość dawna. 7 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi oferowane przez lokalne podmioty, zwłaszcza polskie. Więc po długich poszukiwaniach wybrałam właśnie przedsiębiorstwo Airmax. Jestem bardzo zadowolona. Internet jest mega szybki. W kwestii opłat, to właściwie ich nie czuć. Przy okazji, pozdrawiam cudowne kobiety z biura obsługi klienta!"

Jadwiga / 2018-09-17

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to doskonale pamiętam, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i błyskawicznie ktoś kumaty odpisał. Nie minęła nawet doba, a dotarł do mnie zestaw do testów. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z parametrów łącza. Do tego zaoferowano mi super cenę. Później okazało się, że firma Airmax oferuje również cały wachlarz dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to dogodna opcja. Naturalnie polecam!"

Zofia / 2018-09-04

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie w sieci pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i w ciągu dosłownie godziny pracownik Airmax odpowiedział na maila. Kolejnego dnia roboczego odebrałem od kuriera zestaw testowy. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój dostawca ma w ofercie również cały pakiet innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to świetna opcja. Naturalnie polecam!"

Bartłomiej / 2018-08-31

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od niespełna 3 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co bardzo ważne - równym poziomie. Prędkość tranferu deklarowana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Niezawodność 100%, no może poza sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli bez uwag. Polecam."

Marianna / 2018-08-25

"Dzięki Wam posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w okresie teraźniejszym. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję sprawdzić z pomocą speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa. Polecam każdemu."

Helena / 2018-08-15

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online naszych rozwiązań. Do tej pory korzystaliśmy z usług T-mobile, jednak okazało się, że popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Wielkie podziękowania za super szybki Internet. Po po 4 tygodniach przesłano nam wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również samą firmę."

Roksana / 2018-08-07

"Godny zaufania dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było negocjować warunki. Sam Internet – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, jednak zespół wsparcia Airmax bardzo szybko zidentyfikował źródło awarii i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy z Plusa to jest przepaść. Polecam każdemu."

Pamela / 2018-08-04

"Zdecydowanie najbardziej wiarygodny operator w województwie opolskim. Używam Airmax Internet już od niemal 5 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy zdarzyły się może kilka razy i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stała. Internet działa bez zacięć – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Ja polecam Internet Airmax."

Piotr / 2018-07-25

"Korzystam z usług Airmax już od ponad 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym domu."

Remigiusz / 2018-07-20

"Upłynęło już 7 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest super szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie wykorzystywane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Konkurencyjni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy."

Sebastian / 2018-07-13

"Od chwili zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje serdeczną i znającą się na rzeczy obsługą klienta. Nie to co na infolinii czołowych w Polsce firm oferujących internet, gdzie gada się albo z konsultantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Usługa działa tak, jak powinna i naprawdę szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Śmiało mogę polecić."

Anastazja / 2018-07-09

"Jakość bez porównania z największymi operatorami internetu w naszym kraju. A mam porównanie! W Airmax z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb użytkownika i nie zawodzą, gdy nie umiesz sobie z czymś poradzić. Moim zdaniem dokładnie takie standardy powinien oferować dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest ok. Zdecydowanie polecam!"

Stefania / 2018-07-01

"Wcześniej korzystałem z Internetu od jednego z największych w Polsce dostawców. Nie było źle, ale czasem zdarzało się, że podczas konferencji online czy oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem uruchamiać Internet mobilny, żeby nie było zakłóceń. Zacząłem się zastanawiać, za co tak właściwie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Zrobiłem mały research i porównałem Internet od wielu operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od ponad roku, więc chyba mogę już wystawić ocenę. Dla mnie 5+. Tylko dlatego, że nie można wystawić 6 "

Zofia / 2018-06-21

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Więc ostatecznie zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. I to był strzał w 10. Internet jest mega szybki. Co do rachunków, to właściwie ich nie odczuwam. Przy okazji, pozdrawiam przemiłe panie z BOK-a!"

Michał / 2018-06-14

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, w jakim miejscu pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Skontaktowałem się przez formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a odpowiedział na maila. Następnego dnia przesłano mi zestaw testowy. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Jednocześnie okazało się, że mój dostawca ma w ofercie również całą masę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś otwiera DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Antonina / 2018-06-09

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu po raz pierwszy zauważyłem reklamę firmy Airmax. Za to kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Wypełniłem formularz i jakoś wieczorem przedstawiciel handlowy oddzwonił. Następnego dnia dostałem pakiet do testów. Po 14 dniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaproponowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje także bogatą gamę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś rozkręca swoją firmę, to moim zdaniem jest to idealna opcja. Oczywiście polecam!"

Mirosław / 2018-06-04

"Z usługą Airmax mam kontakt już od niemal 2 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Zero reklamacji, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli nie znalazłem nic lepszego. Śmiało mogę polecić."

Berenika / 2018-05-27

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w czasach obecnych. Usługę wykonano ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję wykonać speedtest. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam."

Albert / 2018-05-15

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono nam ultra szybkie łącze symetryczne. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam – zarówno Internet, jak i samą firmę."

Teodor / 2018-05-08

"Rzetelny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax niezwłocznie sprawdził błędy i ustabilizował Internet. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z Orange to nie ma co nawet porównywać. Polecam każdemu."

Hubert / 2018-05-01

"Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Airmax Internet już od prawie 3 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia zdarzyły się może kilka razy i trwały chwilę. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługi Airmax."

Maksymilian / 2018-04-28

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na instalatora ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i i nic więcej. Łącze działa zgodnie z umową, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dokupić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pokojach."

Zofia / 2018-04-18

"Minęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest stabilny. Na ten moment nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to polecam. Pozdrawiam."

Justyna / 2018-04-13

"Od samego początku firma Airmax zaskakuje empatyczną i znającą się na rzeczy pomocą techniczną. Nie to co na infolinii czołowych w Polsce operatorów, gdzie rozmawia się albo z konsultantem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Łącze działa płynnie i naprawdę szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Śmiało mogę polecić."

Łukasz / 2018-04-09

"Jakość bez porównania z innymi operatorami internetu w Polsce. Naprawdę! W Airmax z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb użytkownika i udzielają zdalnego wsparcia, gdy masz z czymś problem. Uważam, że dokładnie tak powinien wyglądać dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest przyzwoicie. Zdecydowanie polecam!"

Julian / 2018-03-28

"W przeszłości zamawiałem Internet od jednego z najlepiej kojarzonych na rynku dostawców. Nie było tragedii, ale często zdarzało się, że podczas warsztatów online albo oglądania filmów na portalach streamingowych musiałem przełączać się na Internet w smartfonie, żeby się nie zacinało. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w związku z tym płacę firmie od internetu wi-fi. Zestawiłem ze sobą oferty dużych i małych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Mam z nimi podpisaną umowę od paru miesięcy, w związku z tym mogę już zrecenzować usługę. Dla mnie komplet gwiazdek. Bo nie można ocenić na 6 "

Artur / 2018-03-24

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, szczególnie polskie. Więc po analizie ofert postawiłam na dostawcę Airmax. I to był strzał w 10. Internet to prawdziwy demon prędkości. Co do kosztów, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam przuprzejme panie od zdalnej pomocy!"

Patryk / 2018-03-15

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i zaraz handlowiec odpowiedział na maila. Nie minęła nawet doba, a przyszedł do mnie zestaw do testów. Po 2 tygodniach testowania zawarłem umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaoferowano mi super cenę. Później okazało się, że mój dostawca oferuje również ogrom dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to bardzo wygodna opcja. Naturalnie polecam!"

Emilia / 2018-03-09

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach otrzymałem zestaw testowy. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca ma w ofercie również cały wachlarz innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Łukasz / 2018-03-05

"Z firmą Airmax jestem związany już od 4 lat, więc myślę, że mogę już się wypowiedzieć o tej firmie. Airmax to firma uczciwa, realizuje usługę na najwyższym i co istotne - stabilnym poziomie. Szybkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście osiągalna. Awaryjność zerowa, nie wliczając prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do szybkości działania, czyli super. Oczywiście polecam."

Janina / 2018-02-26

"Dzięki Airmax posiadam niezawodne połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w okresie oobecnym. Usługę wykonano szybciutko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Główne plusy to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Zweryfikowałem to przy pomocy speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna obsługa. Polecam."

Zuzanna / 2018-02-14

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na prędkość transmisji – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dzięki temu, teraz mamy super szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze całkowicie bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Tadeusz / 2018-02-09

"Rzetelny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax niemal natychmiast sprawdził błędy i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy UPC to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu."

Irena / 2018-02-03

"Według mnie Airmax to najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Airmax Internet już od kilku lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki były bardzo rzadkie i trwały bardzo krótko. Transmisja danych stabilna. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam łącze Airmax."

Teodor / 2018-01-28

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i tyle. Usługa działa doskonale, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby zamówić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w całym domu."

Dariusz / 2018-01-18

"To już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie używane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Komputery, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Duzi dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam."

Urszula / 2018-01-11

"Od momentu podpisania umowy spotykamy się z miłą i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach największych na polskim rynku firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa super i zaskakująco szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam."

Aleksandra / 2018-01-02

"Usługa bez porównania z pozostałymi dostawcami internetu w kraju. Słowo daję! Tutaj z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują usługę do konkretnych wymagań użytkownika oraz nie zostawiają cię na lodzie, gdy masz problem. Sądzę, że właśnie tak powinien działać dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest w porządku. Bardzo polecam!"

Władysław / 2017-12-30

"Wcześniej miałem Internet od jednego z największych w naszym kraju operatorów. Nie było źle, jednak często zdarzało się, że w trakcie konferencji online lub oglądania seriali na VOD musiałem włączać Internet w telefonie, żeby nie było zakłóceń. Pomyślałem, za co w takim razie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przeanalizowałem warunki u wielu firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od 5 czy 6 miesięcy, więc mogę już zrecenzować usługę. Ode mnie 5-tka. Żałuję, że nie można dać 6 "

Adam / 2017-12-22

"Jestem klientką operatora Airmax od dość dawna. 7 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi oferowane przez lokalne podmioty, zwłaszcza polskie. Dlatego po przeanalizowaniu różnych ofert wybrałam właśnie przedsiębiorstwo Airmax. I Nie zawiodłam się. Internet umożliwia mi wykonywanie wszystkich zadań. W kwestii opłat, to praktycznie ich nie czuć. Korzystając z okazji, pozdrawiam cudowne kobiety z BOK-a!"

Kamil / 2017-12-17

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to wiem, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Wypełniłem i wysłałem formularz i po paru godzinach ktoś z biura obsługi klienta oddzwonił. Następnego dnia Airmax przesłał mi zestaw do testów. Po 14 dniach testowania zawarłem umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje również bogatą gamę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś rozkręca działalność gospodarczą, to według mnie jest to rozsądna opcja. Naturalnie polecam!"

Julia / 2017-12-10

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i po jakiejś godzinie handlowiec odpisał. Nie minęła nawet doba, a przyszedł do mnie pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza także ogrom towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to bardzo wygodna opcja. Oczywiście polecam!"

Czesław / 2017-12-01

"Z firmą Airmax jestem związany już od niemal 2 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - równym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Zero reklamacji, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam."

Marcelina / 2017-11-22

"Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w tych trudnych czasach. Światłowód wdrożono bardzo szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Polecam wykonać speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam każdemu."

Karol / 2017-11-15

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w Polsce na ten moment nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz mamy ultra szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Jacek / 2017-11-07

"Fantastyczny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście serwis Airmax niezwłocznie sprawdził przyczynę awarii i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Polecam każdemu."

Agata / 2017-11-02

"Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Airmax Internet już od 2 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax."

Michał / 2017-10-30

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani z nikim umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pomieszczeniu."

Emilia / 2017-10-17

"Upłynęło już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest szybki. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, system automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy."

Jarosław / 2017-10-14

"Od momentu podpisania umowy firma zaskakuje nas miłą i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatyczną sekretarką. Usługa działa super i odpowiednio szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam."

Konrad / 2017-10-06

"Jakość usług bez porównania z najpopularniejszymi operatorami internetu na polskim rynku. Daję słowo! Tutaj z niczym nie ma problemu. Pracownicy dopasowują usługę do indywidualnych wymagań klienta i udzielają pomocy przez telefon, gdy masz kłopot z netem. Moim skromnym zdaniem dokładnie w taki sposób powinien działać dostawca usług internetowych w dzisiejszych czasach. Jeżeli aktualnie masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest zadowalająco. Zdecydowanie polecam!"

Tadeusz / 2017-10-02

"Zawsze zamawiałem Internet od jednego z głównych na rynku operatorów. Nie było tragicznie, jednak czasami zdarzało się, że w trakcie pracy online albo oglądania seriali na portalach streamingowych musiałem przełączać się na Internet w telefonie, żeby aplikacje działały poprawnie. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w związku z tym płacę firmie od internetu wi-fi. Przeanalizowałem warunki u mniej i bardziej znanych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Mam w domu ich Internet od 5 czy 6 miesięcy, więc mogę już wystawić wiarygodną opinię. Ode mnie 5-tka. Bo nie można ocenić na 6 "

Rafał / 2017-09-21

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wspierać małe biznesy, przede wszystkim polskie. Dlatego po przeczytaniu opinii użytkowników mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. I to był strzał w 10. Internet działa zgodnie z umową. Odnośnie opłat abonamentowych, to praktycznie ich nie czuję. Korzystając z okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane konsultantki odbierające telefon!"

Aleksy / 2017-09-12

"Nie pamiętam już, na jakim portalu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to doskonale kojarzę, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Skontaktowałem się przez formularz i jakoś popołudniu ktoś z BOK-a oddzwonił. Po kilkunastu godzinach przesłano mi zestaw testowy. Po 14 dniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem bardzo zadowolony z szybkości Internetu. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój operator ma w ofercie również całą masę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś rozwija DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Kamil / 2017-09-05

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie w sieci po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Skontaktowałem się przez formularz i jakoś popołudniu doradca odpisał. Kolejnego dnia roboczego wręczono mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że firma Airmax dostarcza także sporo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś zakłada DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Berenika / 2017-08-31

"Z usługą Airmax jestem związany już od 5 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, świadczy usługi na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nigdy nic się nie popsuło, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli spoko. Polecam każdemu."

Monika / 2017-08-23

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co uważam za szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam wykonać speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam."

Ludwik / 2017-08-19

"Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem mieliśmy Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam mega szybki Internet. Po 30 dniach przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno Internet, jak również Airmax jako firmę."

Urszula / 2017-08-13

"Zaufany operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, na szczęście zespół wsparcia Airmax natychmiast sprawdził błąd i ustabilizował łącza. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Oczywiście polecam."

Sandra / 2017-08-05

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Korzystam z Airmax Internet już od 3 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax."

Hanna / 2017-07-26

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani z nikim umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pomieszczeniu."

Adrian / 2017-07-24

"Minęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest bezkonkurencyjny. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie potrzebne przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, system monitoringu - wszystko działa bez zastrzeżeń. Konkurencyjni dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiam."

Grażyna / 2017-07-17

"Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infolinii największych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatem. Łącze działa super i bardzo szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam."

Bolesław / 2017-07-06

"Bez porównania z innymi operatorami internetu w Polsce. Naprawdę! W Airmax z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb użytkownika i udzielają zdalnego wsparcia, gdy coś się dzieje. Uważam, że dokładnie taki powinien być dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest przyzwoicie. Zdecydowanie polecam!"

Jacek / 2017-07-01

"Przez ostatnie lata zamawiałem Internet od jednego z najpopularniejszych na rynku dostawców. Nie było bardzo źle, ale zdarzały się dni, że podczas zajęć online albo oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem przełączać się na Internet ze smartfona, żeby wszystko normalnie działało. Kolega z pracy zapytał mnie, za co tak właściwie płacę firmie od internetu wi-fi. Porównałem oferty Internetu największych i lokalnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Mam od nich Internet od niespełna roku, a więc mogę już co nieco powiedzieć. Dla mnie 5 gwiazdek. Tylko dlatego, że nie można ocenić na 6 "

Piotr / 2017-06-22

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Więc po przemyśleniu postawiłam na dostawcę Airmax. Z pełnym przekonaniem polecam. Internet śmiga. W kwestii wydatków na Internet, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe kobiety od zdalnego serwisu!"

Kornelia / 2017-06-13

"Nie kojarzę za bardzo, na jakim portalu po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i następnego ranka ktoś z biura obsługi klienta zadzwonił. Po kilkunastu godzinach Airmax przesłał mi pakiet do testowania. Po kilkunastu dniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z jakości usługi. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Podpisując umowę okazało się, że Airmax dostarcza także cały wachlarz towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to rozsądna opcja. Oczywiście polecam!"

Agata / 2017-06-10

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i zaraz handlowiec odpisał. Nie minęła nawet doba, a przyszedł do mnie pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza także ogrom towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to bardzo wygodna opcja. Oczywiście polecam!"

Janusz / 2017-06-04

"Z usługą Airmax mam kontakt już od ponad 2 lat, więc raczej mogę wystawić ocenę o tym Internecie. Airmax to marka godna polecenia, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Internet nigdy nie zawiódł, poza jedną sytuacją awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do jakości usługi, czyli bez zastrzeżeń. Naprawdę polecam."

Nina / 2017-05-24

"Dzięki Wam mam bezproblemowe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w okresie teraźniejszym. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję sprawdzić z pomocą speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa klienta. Polecam każdemu."

Dagmara / 2017-05-20

"Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – w szczególności szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online naszych rozwiązań. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że popularni operatorzy komórkowi w tym momencie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam super szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w tej samej cenie. To się nazywa troska o klienta. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę."

Anastazja / 2017-05-10

"Profesjonalny dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – bez zastrzeżeń. Mam limit 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale zespół wsparcia Airmax bardzo szybko zdiagnozował nieprawidłowości i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu z Plusa to jest przepaść. Śmiało mogę polecić."

Mieczysław / 2017-05-02

"Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Korzystam z Airmax Internet już od 2 lat. Właśnie podpisałem kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Polecam Internet Airmax."

Kazimierz / 2017-05-01

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie traktowanie klienta. Postanowiłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w całym dużym mieszkaniu."

Agnieszka / 2017-04-24

"Upłynęło już 11 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest bezkonkurencyjny. Ani razu nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają szybko. Jesteśmy sporą spółką, pracuje u nas wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez problemów. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to oczywiście polecam. Pozdrawiam."

Andrzej / 2017-04-13

"Od początku Airmax zaskakuje mnie bezproblemową i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Internet działa bardzo dobrze i naprawdę szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Nic tylko polecać."

Ewelina / 2017-04-06

"Nie ma co porównywać tego dostawcy z dużymi dostawcami internetu na naszym rynku. Możecie mi wierzyć! U tego dostawcy z niczym nikt nie ma problemów. Konsultanci dostosowują internet do konkretnych wymogów usługobiorcy oraz udzielają zdalnej pomocy, gdy masz problem. Według mnie właśnie tak powinien działać dostawca internetu w obecnych czasach. Jeśli obecnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest jak najbardziej ok. Bardzo polecam!"

Milena / 2017-03-31

"Zawsze zamawiałem Internet od jednego z najlepiej kojarzonych na rynku dostawców. Nie było tragedii, ale czasami zdarzało się, że podczas pracy online albo oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem przełączać się na Internet ze smartfona, żeby się nie zacinało. Kolega z pracy zapytał mnie, za co tak właściwie płacę firmie od internetu wi-fi. Przejrzałem pakiety Internetu od mniej i bardziej znanych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Mam z nimi podpisaną umowę od przeszło roku, a więc mogę już wystawić wiarygodną opinię. Dla mnie 5 z plusem. Tylko dlatego, że nie można ocenić na 6 "

Zuzanna / 2017-03-22

"Jestem klientką operatora Airmax od dość dawna. 7 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi oferowane przez lokalne podmioty, zwłaszcza polskie. Dlatego po analizie ofert wybrałam właśnie przedsiębiorstwo Airmax. I Nie zawiodłam się. Internet umożliwia mi wykonywanie wszystkich zadań. W kwestii opłat, to praktycznie ich nie czuć. Korzystając z okazji, pozdrawiam cudowne kobiety odbierające telefon!"

Adrian / 2017-03-20

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Wypełniłem i wysłałem formularz i po paru godzinach ktoś z biura obsługi klienta odpowiedział na maila. Nie minęła nawet doba, a Airmax przesłał mi zestaw do testów. Po 2 tygodniach testowania zawarłem umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaoferowano mi super cenę. Później okazało się, że mój dostawca oferuje również bogatą gamę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś rozwija działalność gospodarczą, to według mnie jest to rozsądna opcja. Naturalnie polecam!"

Janusz / 2017-03-09

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i jakoś popołudniu przedstawiciel Airmax odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach kurier przywiózł mi pakiet testowy. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca ma w ofercie także szeroką gamę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś otwiera małą firmę, to w mojej ocenie jest to znakomita opcja. Oczywiście polecam!"

Adelajda / 2017-03-06

"Z usługą Airmax mam kontakt już od niespełna 4 lat, więc uważam, że mogę wystawić ocenę o tym Internecie. Airmax to marka godna polecenia, realizuje usługę na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Zero awarii, poza jedną sytuacją awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do działania Internetu, czyli jak najbardziej ok. Naprawdę polecam."

Milena / 2017-02-25

"Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w okresie teraźniejszym. Światłowód wdrożono błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Największe zalety to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam zrobić speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam."

Weronika / 2017-02-18

"Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze współpracowaliśmy z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy na polskim rynku na ten moment nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono u nas ultra szybki Internet. Po około miesiącu na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno usługi, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Jowita / 2017-02-13

"Zaufany dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dogadać warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, jednak dział pomocy technicznej Airmax natychmiast zidentyfikował błąd i ustabilizował łącze. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu Netia to zmiana na plus nie do opisania. Śmiało mogę polecić."

Stella / 2017-02-05

"Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Airmax Internet już od prawie 5 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były incydentalne i trwały krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu usługę Airmax."

Kornelia / 2017-01-25

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wszystko. Łącze działa płynnie, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi kupić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu."

Jacek / 2017-01-22

"Minęło już 9 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to ja polecam. Pozdrawiamy."

Leon / 2017-01-15

"Od pierwszego dnia Airmax zaskakuje mnie przyjazną i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa bez zastrzeżeń i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam."

Emil / 2017-01-08

"Bez porównania z innymi operatorami internetu w Polsce. Serio! W Airmax z niczym nie ma problemu. Pracownicy dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb klienta i odbierają telefony, gdy coś się dzieje. Uważam, że dokładnie taki powinien być dostawca usług internetowych w dzisiejszych czasach. Jeżeli aktualnie masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest przyzwoicie. Zdecydowanie polecam!"

Julita / 2016-12-28

"Do niedawna korzystałem z Internetu od jednego z wiodących w Polsce dostawców. Nie było beznadziejnie, ale zdarzało się, że podczas kursów online czy oglądania filmów na Netflixie musiałem uruchamiać Internet w smartfonie, żeby nie przerywało. Zacząłem się zastanawiać, za co wobec tego płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Zestawiłem ze sobą oferty dużych i mniejszych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Dostarczają mi Internet od ponad pół roku, w związku z tym mogę już zrecenzować usługę. Dla mnie komplet gwiazdek. Szkoda, że nie można wystawić 6 "

Teodor / 2016-12-23

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Więc finalnie zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. W 100% polecam. Internet jest ultra szybki. Co do rachunków, to właściwie ich nie odczuwam. Przy okazji, pozdrawiam przemiłe panie z BOK-a!"

Judyta / 2016-12-14

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i jeszcze tego samego dnia przedstawiciel handlowy odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach dostałem pakiet do testów. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca oferuje także bogatą gamę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś rozkręca małą firmę, to w mojej ocenie jest to idealna opcja. Oczywiście polecam!"

Witold / 2016-12-06

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a odpisał. Nie minęła nawet doba, a przesłano mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza także sporo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Emilia / 2016-12-05

"Z usługami Airmax mam kontakt już od niespełna 3 lat, więc mogę śmiało co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, realizuje usługę na wysokim i co ważne - stabilnym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Niezawodność 100%, nie licząc awarii prądu. Koszt adekwatny do prędkości, czyli rewelacja. Śmiało mogę polecić."

Gustaw / 2016-11-23

"Dzięki Waszej firmie mogę mieć stałe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w w dwudziestym pierwwszym wieku. Usługę wykonano szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie pingi. Proponuję zrobić speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca pomoc techniczna. Śmiało mogę polecić."

Kamila / 2016-11-15

"Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na przepustowość internetu – głównie chodziło o szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online dostarczanych produktów. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zapewniono nam mega szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Śmiało mogę polecić – zarówno Internet, jak również samą firmę."

Bogumił / 2016-11-08

"Naprawdę godny polecenia dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Korzystam z taryfy 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, jednak dział pomocy technicznej Airmax bezzwłocznie zidentyfikował przyczynę usterki i ustabilizował łącze. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z Play’a to widzę ogromną różnicę. Oczywiście polecam."

Irena / 2016-11-01

"Stwierdzam, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Airmax Internet już od niemal 4 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax."

Seweryn / 2016-10-28

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na instalatora ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wszystko. Łącze działa płynnie, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi kupić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu."

Cyprian / 2016-10-24

"Upłynęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest stabilny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiam."

Ilona / 2016-10-17

"Od 1. dnia mam zawsze do czynienia z otwartą na potrzeby i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infolinii popularnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatami. Łącze działa bez problemu i bardzo szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić."

Edyta / 2016-10-05

"Parametry bez porównania z najpopularniejszymi dostawcami internetu w Polsce. Słowo! W Airmax z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują parametry do konkretnych potrzeb użytkownika oraz błyskawicznie reagują, gdy masz z czymś problem. Moim skromnym zdaniem właśnie tak powinien wyglądać dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest zadowalająco. Bardzo polecam!"

Jakub / 2016-10-01

"W ostatnich latach korzystałem z Internetu od jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce operatorów. Nie było większych problemów, jednak bywały okresy, że w trakcie meetingów online czy oglądania seriali na VOD musiałem uruchamiać Internet ze smartfona, żeby uzyskać wysoką jakość połączenia. Zacząłem się zastanawiać, za co w takim razie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przejrzałem pakiety Internetu od wielu różnych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Jestem klientem Airmax od około roku, a więc mogę już ocenić usługę. Ode mnie 5 z plusem. Żałuję, że nie można wystawić 6 "

Otylia / 2016-09-22

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Dlatego finalnie postawiłam na dostawcę Airmax. W 100% polecam. Internet jest ultra szybki. W kwestii wydatków na Internet, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe kobiety z BOK-a!"

Edyta / 2016-09-13

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to dobrze pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Wypełniłem formularz i jakoś popołudniu przedstawiciel Airmax odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach kurier przywiózł mi pakiet do testowania. Po 2 tygodniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca dostarcza także dużo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś planuje założyć swoją firmę, to moim zdaniem jest to znakomita opcja. Oczywiście polecam!"

Waldemar / 2016-09-07

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant oddzwonił. Następnego dnia otrzymałem zestaw do testów. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje również wiele dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Dorota / 2016-09-02

"Z firmą Airmax mam styczność już od prawie 3 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - stałym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nigdy nic się nie działo, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli naprawdę ok. Polecam."

Gerard / 2016-08-23

"Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w okresie teraźniejszym. Światłowód wdrożono błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Największe zalety to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie pingi. Polecam zrobić speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam."

Danuta / 2016-08-17

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – zwłaszcza prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w Polsce na ten moment nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zapewniono nam ultra szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet całkowicie bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Igor / 2016-08-11

"Idealny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – rewelacja. Mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział serwisu Airmax praktycznie od razu zdiagnozował źródło problemu i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy z Play to różnica jest ogromna. Polecam."

Sebastian / 2016-08-07

"Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Airmax Internet już od niespełna 4 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax."

Nikodem / 2016-07-29

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym dużym mieszkaniu."

Anna / 2016-07-19

"To już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest super szybki. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie używane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to ja polecam. Pozdrawiam."

Wiktor / 2016-07-14

"Od pierwszego dnia współpracy firma zaskakuje nas komunikatywną i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infolinii najbardziej znanych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Internet działa idealnie i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam."

Rudolf / 2016-07-10

"Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z najpopularniejszymi dostawcami internetu w kraju. Słowo daję! U tego dostawcy z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują internet do konkretnych wymogów użytkownika oraz nie zostawiają cię na lodzie, gdy masz z czymś problem. Moim skromnym zdaniem właśnie tak powinien wyglądać dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest zadowalająco. Bardzo polecam!"

Anita / 2016-07-03

"Wcześniej korzystałem z Internetu od jednego z największych w Polsce dostawców. Nie było źle, ale bywały dni, że podczas konferencji online czy oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem uruchamiać Internet ze smartfona, żeby nie było zakłóceń. Zacząłem się zastanawiać, za co tak właściwie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przejrzałem pakiety Internetu od wielu operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od kilku miesięcy, a więc mogę już wystawić ocenę. Dla mnie 5 z plusem. Tylko dlatego, że nie można wystawić 6 "

Bolesław / 2016-06-22

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, przede wszystkim polskie. Więc po przeanalizowaniu różnych ofert postawiłam na dostawcę Airmax. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tę firmę. Internet jest super szybki. Odnośnie opłat abonamentowych, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane konsultantki pracujące w dziale technicznym!"

Rozalia / 2016-06-18

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, w jakim miejscu pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to doskonale kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i nie minęła nawet godzina, gdy ktoś z Airmax odpowiedział na maila. Następnego dnia odebrałem zestaw do testowania. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że mój dostawca dostarcza również cały pakiet towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Olgierd / 2016-06-07

"Nie kojarzę za bardzo, w jakim miejscu pierwszy raz zobaczyłem reklamę internetu Airmax. Za to doskonale kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Wysłałem formularz i jakoś popołudniu pracownik Airmax zadzwonił. Następnego dnia odebrałem od kuriera zestaw testowy. Po kilkunastu dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Jednocześnie okazało się, że Airmax ma w ofercie również cały pakiet innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś rozwija swój biznes, to w mojej opinii jest to świetna opcja. Naturalnie polecam!"

Eryk / 2016-05-31

"Z firmą Airmax mam styczność już od 3 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - stałym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Brak awaryjności, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli w porządku. Polecam."

Gabriel / 2016-05-28

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co uważam za szczególnie potrzebne w okresie oobecnym. Internet podłączono zaskakująco szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie opóźnienia tzw. pingi. Zweryfikowałem to przy pomocy speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam."

Ewelina / 2016-05-18

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze całkowicie bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Gerard / 2016-05-14

"Naprawdę godny polecenia operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Korzystam z taryfy 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax bezzwłocznie sprawdził przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu."

Ada / 2016-05-04

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na południu Polski. Korzystam z Airmax Internet już od ponad 3 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax zakłócenia wystąpiły może kilka razy i trwały chwilę. Prędkość stała. Usługa działa bez przerw – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić usługi Airmax."

Jolanta / 2016-04-29

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w całym dużym mieszkaniu."

Matylda / 2016-04-20

"Minęło już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Na ten moment nie mieliśmy przerw. Wszystkie potrzebne przez nas rozwiązania IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy sporą spółką, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Popularni dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to w 100% polecam. Pozdrawiam."

Eliza / 2016-04-17

"Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatem. Łącze działa super i bardzo szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam."

Bartłomiej / 2016-04-05

"Nawet nie ma co porównywać Airmax z wielkimi operatorami internetu na naszym rynku. Słowo daję! U tego dostawcy z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują internet do indywidualnych wymogów usługobiorcy i nie zostawiają cię na lodzie, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie dokładnie tak powinien zachowywać się dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest dobrze. Zdecydowanie polecam!"

Adela / 2016-04-03

"Wcześniej miałem Internet od jednego z wiodących w naszym kraju operatorów. Nie było beznadziejnie, jednak czasami zdarzało się, że w trakcie konferencji online lub oglądania seriali na platformach streamingowych musiałem włączać Internet ze smartfona, żeby nie przerywało. Pomyślałem, za co tak właściwie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przejrzałem pakiety Internetu od wielu firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Dostarczają mi Internet od 5 czy 6 miesięcy, a więc mogę już wystawić wiarygodną opinię. Ode mnie 5 z plusem. Tylko dlatego, że nie można dać 6 "

Marcelina / 2016-03-23

"Jestem klientką operatora Airmax od dość dawna. 7 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi oferowane przez lokalne podmioty, zwłaszcza polskie. Dlatego po przeczytaniu opinii użytkowników wybrałam właśnie przedsiębiorstwo Airmax. I to był strzał w 10. Internet działa zgodnie z umową. W kwestii opłat, to praktycznie ich nie czuć. Korzystając z okazji, pozdrawiam cudowne kobiety z biura obsługi klienta!"

Michalina / 2016-03-19

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i po jakiejś godzinie ktoś kumaty oddzwonił. Następnego dnia dotarł do mnie zestaw do testowania. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z jakości Internetu. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że mój operator dostarcza również wiele towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to dogodna opcja. Naturalnie polecam!"

Kamil / 2016-03-12

"Nie przypominam sobie teraz, na jakim portalu po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a odpisał. Po kilkunastu godzinach przesłano mi pakiet testowy. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z szybkości łącza. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że firma Airmax ma w ofercie także całą masę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś otwiera małą firmę, to w mojej ocenie jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Tadeusz / 2016-03-01

"Z firmą Airmax jestem związany już od 4 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma godna zaufania, realizuje usługę na najwyższym i co istotne - stałym poziomie. Szybkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście osiągalna. Awaryjność zerowa, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli super. Polecam."

Grażyna / 2016-02-24

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w okresie teraźniejszym. Usługę wykonano ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję wykonać speedtest. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam."

Maksymilian / 2016-02-17

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – głównie chodziło o prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem korzystaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy sieci GSM aktualnie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dostarczono nam mega szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość gratis. To się nazywa dbałość o użytkowników. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i Airmax jako firmę."

Gabriela / 2016-02-14

"Zaufany dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział pomocy technicznej Airmax natychmiast zdiagnozował błąd i ustabilizował łącze. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam."

Marlena / 2016-02-05

"Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Korzystam z Airmax Internet już od niemal 5 lat. Właśnie podpisałem kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były bardzo rzadkie i trwały dosłownie chwilę. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Oczywiście polecam Internet Airmax."

Henryk / 2016-01-31

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w każdym pokoju."

Paweł / 2016-01-19

"Minęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest stabilny. Chyba nigdy nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to oczywiście polecam. Pozdrawiam."

Kazimiera / 2016-01-14

"Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infoliniach popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam jakby za karę, albo z automatami. Internet działa idealnie i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam."

Marian / 2016-01-09

"Bez porównania z innymi operatorami internetu w Polsce. Mówię to z pełną odpowiedzialnością! W Airmax z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb usługobiorcy i reagują niezwłocznie, gdy coś się dzieje. Uważam, że dokładnie taki powinien być dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest przyzwoicie. Zdecydowanie polecam!"

Cezary / 2016-01-04

"W ostatnich latach korzystałem z Internetu od jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce dostawców. Nie było większych problemów, ale od czasu do czasu zdarzało się, że podczas meetingów online czy oglądania filmów na portalach streamingowych musiałem uruchamiać Internet w smartfonie, żeby uzyskać wysoką jakość połączenia. Zacząłem się zastanawiać, za co w związku z tym płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Zestawiłem ze sobą oferty wielu różnych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Jestem klientem Airmax od paru miesięcy, w związku z tym mogę już ocenić. Dla mnie komplet gwiazdek. Bo nie można wystawić 6 "

Milena / 2015-12-23

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Dlatego po głębszej analizie możliwości postawiłam na dostawcę Airmax. Dzisiaj, po latach, podjęłabym taką samą decyzję. Internet jest ultra szybki. W kwestii wydatków na Internet, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe kobiety pracujące w dziale technicznym!"

Fryderyk / 2015-12-19

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wysłałem formularz i po jakiejś godzinie przedstawiciel Airmax oddzwonił. Następnego dnia kurier przywiózł mi zestaw do testów. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje również szeroką gamę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś otwiera swój biznes, to w mojej opinii jest to znakomita opcja. Naturalnie polecam!"

Franciszka / 2015-12-09

"Nie przypominam sobie teraz, na jakiej stronie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a odpisał. Po 24h przesłano mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Potem okazało się, że firma Airmax dostarcza także cały pakiet towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś zakłada swoją firmę, to moim zdaniem jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Michalina / 2015-12-05

"Z firmą Airmax jestem związany już od niemal 2 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co istotne - takim samym poziomie. Szybkość Internetu zapisana w umowie jest oczywiście osiągalna. Zero reklamacji, nie wliczając problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam każdemu."

Gerard / 2015-11-29

"Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w czasach jakie mamy. Usługę wykonano szybko - bez ton kabli i przekopów. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i zaskakująco niskie pingi. Proponuję zrobić speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i stale dostępna pomoc techniczna. Śmiało mogę polecić."

Cyryl / 2015-11-19

"Do naszej firmy wybraliśmy łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy super szybki Internet. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak również firmę Airmax."

Ada / 2015-11-10

"Fantastyczny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. Zdecydowałem się na taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax niezwłocznie sprawdził przyczynę awarii i ustabilizował łącze. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z Orange to zmiana na plus nie do opisania. Oczywiście polecam."

Józef / 2015-11-06

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Airmax Internet już od prawie 5 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax zakłócenia wystąpiły może kilka razy i trwały chwilę. Prędkość stała. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić usługi Airmax."

Bogusław / 2015-10-28

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i i nic więcej. Internet działa zgodnie z umową, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dokupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach."

Martyna / 2015-10-23

"To już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest w 100% stabilny. Ani razu nie mieliśmy problemu. Wszystkie używane przez nas usługi działają szybko. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemów. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiam."

Jan / 2015-10-15

"Od momentu zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje bezproblemową i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infolinii największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Internet działa dobrze i naprawdę szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Nic tylko polecać."

Kamila / 2015-10-09

"Jakość bez porównania z największymi dostawcami internetu w kraju. Słowo przedsiębiorcy! Tutaj z niczym nie ma problemów. Pracownicy dostosowują usługę do konkretnych wymagań klienta oraz pozostają do dyspozycji, gdy nie umiesz sobie z czymś poradzić. Moim zdaniem właśnie takie standardy powinien oferować dostawca internetu w dzisiejszych czasach. Jeśli aktualnie masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest ok. Bardzo polecam!"

Emil / 2015-10-03

"Zawsze korzystałem z Internetu od jednego z najpopularniejszych w Polsce dostawców. Nie było bardzo źle, ale czasem dochodziło do tego, że podczas pracy online czy oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem uruchamiać Internet mobilny, żeby wszystko normalnie działało. Zacząłem się zastanawiać, za co tak właściwie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Porównałem oferty Internetu mniej i bardziej znanych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Mam od nich Internet od kilku miesięcy, więc chyba mogę już skomentować. Dla mnie 5 gwiazdek. Tylko dlatego, że nie można wystawić 6 "

Magdalena / 2015-09-27

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę stawiać na mniejsze firmy, głównie polskie. Dlatego po porównaniu różnych ofert zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. Była to jedna z najlepszych z ostatnio podjętych decyzji biznesowych. Internet działa super. Odnośnie wydatków na Internet, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe konsultantki od zdalnej pomocy!"

Grzegorz / 2015-09-18

"Nie przypominam sobie teraz, na jakiej stronie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to dobrze pamiętam, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i w ciągu dosłownie godziny pracownik Airmax odpisał. Po 24h odebrałem od kuriera pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Potem okazało się, że firma Airmax dostarcza także dużo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to świetna opcja. Oczywiście polecam!"

Teresa / 2015-09-12

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie w sieci pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i w ciągu kilku godzin ktoś z obsługi klienta odpisał. Kolejnego dnia roboczego miałem już u siebie zestaw do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że firma Airmax dostarcza również cały pakiet towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to warta uwagi opcja. Naturalnie polecam!"

Dagmara / 2015-09-05

"Z usługą Airmax mam kontakt już od ponad 3 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, świadczy usługi na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Brak awarii od początku, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli uczciwie uważam. Polecam każdemu."

Hanna / 2015-08-28

"Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w okresie oobecnym. Internet podłączono błyskawicznie - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Zweryfikowałem to przy pomocy speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna pomoc techniczna. Polecam każdemu."

Pamela / 2015-08-21

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem korzystaliśmy z usług Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy w naszym kraju aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dostarczono nam mega szybki Internet. Po po 4 tygodniach przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również Airmax jako firmę."

Ada / 2015-08-15

"Rewelacyjny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, na szczęście dział serwisu Airmax błyskawicznie sprawdził problem i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Oczywiście polecam."

Witold / 2015-08-04

"Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Korzystam z Airmax Internet już od 4 lat. Właśnie podpisałem kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Polecam Internet Airmax."

Błażej / 2015-07-30

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i to wystarczyło. Internet działa bez problemów, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dobrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach."

Paula / 2015-07-23

"Upłynęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest stabilny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Komputery, system automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to polecam. Pozdrawiam."

Krystyna / 2015-07-19

"Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatami. Internet działa idealnie i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam."

Zdzisław / 2015-07-13

"Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z dużymi operatorami internetu na naszym rynku. Nie przesadzam! U tego operatora z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują ofertę do indywidualnych oczekiwań użytkownika i są dostępni pod telefonem, gdy coś ci nie działa. Według mnie dokładnie taki poziom powinien gwarantować dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest jak najbardziej ok. Zdecydowanie polecam!"

Zyta / 2015-07-03

"Przez lata korzystałem z Internetu od jednego z głównych w Polsce dostawców. Nie było tragicznie, ale często zdarzało się, że podczas szkoleń online czy oglądania filmów na portalach streamingowych musiałem uruchamiać Internet ze smartfona, żeby aplikacje działały poprawnie. Zacząłem się zastanawiać, za co w związku z tym płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przejrzałem pakiety Internetu od różnych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Mam w domu ich Internet od paru miesięcy, a więc mogę już zrecenzować usługę. Dla mnie 5 z plusem. Bo nie można wystawić 6 "

Dominik / 2015-06-29

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Dlatego po przeczytaniu opinii użytkowników postawiłam na dostawcę Airmax. I była to mądra decyzja. Internet spełnia wszelkie wymagania. W kwestii wydatków na Internet, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe kobiety odbierające telefon!"

Irmina / 2015-06-18

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i po jakiejś godzinie ktoś z BOK-a odpisał. Nie minęła nawet doba, a przesłano mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza także sporo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Stefan / 2015-06-10

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu po raz pierwszy zauważyłem reklamę firmy Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i jeszcze tego samego dnia doradca oddzwonił. Następnego dnia wręczono mi pakiet do testów. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, ponieważ byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaproponowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje także wiele dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Stanisława / 2015-06-07

"Z usługami Airmax mam kontakt już od 3 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tym Internecie. Airmax to marka godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Brak awaryjności, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli ok. Naprawdę polecam."

Aleksy / 2015-05-30

"Dzięki Airmax zyskałem ciągłe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w dzisiejszych czasach. Światłowód wdrożono szybciutko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Można to sprawdzić narzędziem speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna ekipa techniczna. Polecam."

Filip / 2015-05-21

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale niestety popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dostarczono nam super szybki Internet. Po po 4 tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również firmę Airmax."

Zbigniew / 2015-05-17

"Fantastyczny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, jednak dział pomocy technicznej Airmax niezwłocznie zidentyfikował przyczynę awarii i ustabilizował łącze. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Oczywiście polecam."

Tamara / 2015-05-08

"Bez wątpienia najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Korzystam z Airmax Internet już od prawie 5 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax."

Zuzanna / 2015-04-29

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu."

Arnold / 2015-04-22

"To już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest naprawdę szybki. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie używane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, automatyka, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy."

Zbigniew / 2015-04-16

"Od 1. dnia Airmax zaskakuje mnie otwartą na potrzeby i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infoliniach największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Internet działa bez problemu i naprawdę szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić."

Joachim / 2015-04-12

"Jakość bez porównania z największymi dostawcami internetu na polskim rynku. Wiem, co mówię! U tego dostawcy z niczym nie ma problemów. Pracownicy dostosowują internet do konkretnych wymogów klienta oraz szybko reagują, gdy nie umiesz sobie z czymś poradzić. Moim zdaniem właśnie takie standardy powinien oferować dostawca internetu w dzisiejszych czasach. Jeśli aktualnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest ok. Bardzo polecam!"

Jerzy / 2015-04-03

"W przeszłości zamawiałem Internet od jednego z najlepiej kojarzonych na rynku dostawców. Nie było tragedii, ale czasem zdarzało się, że podczas warsztatów online albo oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem przełączać się na Internet ze smartfona, żeby się nie zacinało. Kolega z pracy zapytał mnie, za co tak właściwie płacę firmie od internetu wi-fi. Porównałem oferty Internetu dużych i małych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Mam z nimi podpisaną umowę od ponad roku, a więc mogę już mieć wyrobione zdanie. Dla mnie 5 gwiazdek. Tylko dlatego, że nie można ocenić na 6 "

Damian / 2015-03-26

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wspierać małe biznesy, głównie polskie. Więc po dokładnym rozpoznaniu rynku mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. I była to mądra decyzja. Internet spełnia wszelkie wymagania. Co do wydatków na Internet, to właściwie ich nie czuję. Przy okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe panie od zdalnego serwisu!"

Amanda / 2015-03-19

"Nie pamiętam już, gdzie w sieci pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to wiem, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i nie minęła nawet godzina, gdy ktoś z Airmax oddzwonił. Kolejnego dnia roboczego odebrałem zestaw do testów. Po 14 dniach testowania zawarłem umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój operator oferuje również dużo dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Mateusz / 2015-03-11

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant oddzwonił. Następnego dnia otrzymałem zestaw do testowania. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z jakości Internetu. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że mój operator dostarcza również wiele towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Lena / 2015-03-04

"Z usługami Airmax mam kontakt już od kilku lat, więc mogę śmiało co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, realizuje usługę na wysokim i co ważne - stabilnym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nigdy nie miałem awarii, nie licząc awarii prądu. Koszt adekwatny do prędkości, czyli rewelacja. Śmiało mogę polecić."

Albert / 2015-02-28

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w okresie oobecnym. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez zbędnych kabli i przekopywania ziemi. Główne plusy to wysoka przepustowość i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zweryfikowałem to przy pomocy speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i znająca się na rzeczy obsługa. Ja polecam."

Dagmara / 2015-02-17

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam mega szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno usługę, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Amanda / 2015-02-10

"Rewelacyjny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Jestem na taryfie 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax błyskawicznie sprawdził problem i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam każdemu."

Olga / 2015-02-05

"Według mnie Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Airmax Internet już od 4 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były bardzo rzadkie i trwały krótko. Transmisja danych stabilna. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam usługę Airmax."

Wiesława / 2015-01-30

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym dużym mieszkaniu."

Kamila / 2015-01-26

"To już 6 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest niezawodny. Ani razu nie mieliśmy problemu. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiam."

Antonina / 2015-01-16

"Od samego początku mam zawsze do czynienia z empatyczną i znającą się na rzeczy pomocą techniczną. Nie to co na infolinii popularnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z konsultantem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatami. Łącze działa płynnie i naprawdę szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Oczywiście polecam."

Adrianna / 2015-01-10

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi dostawcami internetu na polskim rynku. Słowo przedsiębiorcy! U tego dostawcy z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują internet do konkretnych wymogów użytkownika oraz pozostają do dyspozycji, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie właśnie tak powinien zachowywać się dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest dobrze. Bardzo polecam!"

Andrzej / 2015-01-03

"W przeszłości miałem Internet od jednego z najlepiej kojarzonych w naszym kraju operatorów. Nie było tragedii, jednak czasem zdarzało się, że w trakcie warsztatów online lub oglądania seriali na portalach streamingowych musiałem włączać Internet ze smartfona, żeby się nie zacinało. Pomyślałem, za co w związku z tym płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przejrzałem pakiety Internetu od dużych i małych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Mam z nimi podpisaną umowę od ponad roku, a więc mogę już mieć wyrobione zdanie. Ode mnie 5 z plusem. Bo nie można dać 6 "

Urszula / 2014-12-26

"Jestem klientką operatora Airmax od dość dawna. 7 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi oferowane przez lokalne podmioty, przede wszystkim polskie. Więc po głębszej analizie możliwości wybrałam właśnie przedsiębiorstwo Airmax. I nie pomyliłam się. Internet pędzi jak szalony. W kwestii opłat abonamentowych, to właściwie ich nie czuć. Przy okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane kobiety pracujące w dziale technicznym!"

Cyprian / 2014-12-21

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i jakoś popołudniu przedstawiciel Airmax odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach kurier przywiózł mi zestaw testowy. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca ma w ofercie również wiele innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś posiada małą firmę, to w mojej ocenie jest to znakomita opcja. Naturalnie polecam!"

Janusz / 2014-12-12

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wysłałem formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a oddzwonił. Następnego dnia przesłano mi zestaw do testowania. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z jakości Internetu. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że mój operator dostarcza również całą masę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś otwiera swój biznes, to w mojej opinii jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Irmina / 2014-12-04

"Z usługą Airmax mam kontakt już od 2 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Łącza stabilne, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli w porządku. Śmiało mogę polecić."

Kazimierz / 2014-11-30

"Dzięki waszemu Internetowi mam bezproblemowe połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w okresie oobecnym. Internet podłączono zaskakująco szybko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Kluczowe atuty to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zweryfikowałem to przy pomocy speedtest. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa klienta. Naprawdę polecam."

Ludwik / 2014-11-20

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale niestety popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dostarczono nam super szybki Internet. Po po 4 tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również firmę Airmax."

Miłosz / 2014-11-17

"Zaufany dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – rewelacja. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, ale dział serwisu Airmax bardzo szybko zdiagnozował błąd i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy z Plusa to jest przepaść. Oczywiście polecam."

Szymon / 2014-11-10

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Korzystam z Airmax Internet już od 3 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax."

Nadia / 2014-11-01

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu."

Lidia / 2014-10-27

"Minęło już 9 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest w 100% stabilny. Nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to ja polecam. Pozdrawiamy."

Marta / 2014-10-19

"Od początku współpracy spotykam się z bezproblemową i stale dostępną obsługą klienta. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii największych na polskim rynku firm oferujących internet, gdzie gada się albo z doradcą, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Usługa działa bezproblemowo i zaskakująco szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać."

Artur / 2014-10-09

"Nawet nie ma co porównywać Airmax z dominującymi operatorami internetu na polskim rynku. Słowo! W Airmax z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb usługobiorcy i błyskawicznie reagują, gdy zdarzy się jakaś awaria. W mojej opinii dokładnie taką jakość powinien zapewniać dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest super. Zdecydowanie polecam!"

Sandra / 2014-09-30

"W ostatnich latach zamawiałem Internet od jednego z najbardziej rozpoznawalnych na rynku dostawców. Nie było większych problemów, ale czasem dochodziło do tego, że podczas meetingów online albo oglądania filmów na Netflixie musiałem przełączać się na Internet z telefonu, żeby uzyskać wysoką jakość połączenia. Kolega z pracy zapytał mnie, za co wobec tego płacę firmie od internetu wi-fi. Poprzeglądałem propozycje wielu różnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Jestem klientem Airmax od sześciu miesięcy, dlatego mogę już skomentować. Dla mnie 5*. Szkoda, że nie można ocenić na 6 "

Izabela / 2014-09-24

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Więc po długich poszukiwaniach postawiłam na dostawcę Airmax. I nie pomyliłam się. Internet pędzi jak szalony. Odnośnie wydatków na Internet, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe konsultantki pracujące w dziale technicznym!"

Grażyna / 2014-09-22

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Wypełniłem i wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant odpisał. Nie minęła nawet doba, a otrzymałem zestaw do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza również bogatą gamę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś rozkręca działalność gospodarczą, to według mnie jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Alina / 2014-09-09

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem formularz i po kilku godzinach ktoś z obsługi klienta zadzwonił. Po 24h miałem już u siebie pakiet testowy. Po kilkunastu dniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Potem okazało się, że Airmax ma w ofercie także ogrom innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś zakłada swoją firmę, to moim zdaniem jest to warta uwagi opcja. Oczywiście polecam!"

Kamila / 2014-09-06

"Z usługami Airmax jestem związany już od niespełna 4 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tej firmie. Airmax to firma godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Zero awarii, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli jak najbardziej ok. Naprawdę polecam."

Jarosław / 2014-08-28

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w w dwudziestym pierwwszym wieku. Usługę wykonano szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie pingi. Proponuję zrobić speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić."

Donald / 2014-08-25

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na prędkość transmisji – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wielkie podziękowania za super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax."

Waldemar / 2014-08-17

"Rewelacyjny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax błyskawicznie sprawdził problem i ustabilizował Internet. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam każdemu."

Teresa / 2014-08-08

"Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Airmax Internet już od 5 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki zdarzyły się może kilka razy i trwały bardzo krótko. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam łącze Airmax."

Gabriel / 2014-08-02

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu."

Emanuel / 2014-07-26

"To już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Airmax internet jest rewelacyjny. Do tej pory nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas rozwiązania IT działają płynnie. Jesteśmy sporą spółką, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, kamery CCTV - wszystko działa bez problemu. Popularni dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to w 100% polecam. Pozdrawiam."

Oliwia / 2014-07-16

"Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Internet działa super i bardzo szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam."

Klaudia / 2014-07-09

"Jakość usług bez porównania z najpopularniejszymi dostawcami internetu w Polsce. Daję słowo! W Airmax z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują parametry do konkretnych potrzeb użytkownika oraz udzielają pomocy przez telefon, gdy masz kłopot z netem. Moim skromnym zdaniem właśnie w taki sposób powinien działać dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest zadowalająco. Bardzo polecam!"

Laura / 2014-07-06

"Przez ostatnie lata miałem Internet od jednego z najpopularniejszych w naszym kraju dostawców. Nie było bardzo źle, ale czasami dochodziło do tego, że podczas zajęć online lub oglądania filmów na VOD musiałem włączać Internet mobilny, żeby wszystko normalnie działało. Pomyślałem, za co w takim razie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Porównałem oferty Internetu największych i lokalnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Mam od nich Internet od 6 mc, więc chyba mogę już napisać kilka słów na temat firmy i usługi. Dla mnie 5 gwiazdek. Żałuję, że nie można dać 6 "

Melania / 2014-06-26

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wspierać małe biznesy, szczególnie polskie. Więc po długich poszukiwaniach mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. I od lat niezmiennie jestem zadowolona. Internet jest naprawdę niezawodny i bardzo szybki. Odnośnie kosztów, to właściwie ich nie czuję. Przy okazji, pozdrawiam przuprzejme konsultantki z biura obsługi klienta!"

Maja / 2014-06-23

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Skontaktowałem się przez formularz i po paru godzinach pracownik Airmax odpowiedział na maila. Nie minęła nawet doba, a odebrałem od kuriera pakiet testowy. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Później okazało się, że mój dostawca ma w ofercie także cały pakiet innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś otwiera DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to świetna opcja. Oczywiście polecam!"

Tatiana / 2014-06-16

"Nie pamiętam już, na jakim portalu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i po kilku godzinach pracownik Airmax oddzwonił. Po kilkunastu godzinach odebrałem od kuriera zestaw testowy. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, bo byłem bardzo zadowolony z szybkości Internetu. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój operator ma w ofercie również całą masę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to świetna opcja. Naturalnie polecam!"

Lidia / 2014-06-09

"Z firmą Airmax jestem związany już od niemal 4 lat, więc myślę, że mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nie mam żadnych uwag, nie wliczając wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do szybkości działania, czyli nie znalazłem nic lepszego. Ja polecam."

Józef / 2014-05-30

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w tej naszej rzeczywistości. Światłowód wdrożono szybko - bez miliona kabli i przekopów. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję zrobić speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić."

Hubert / 2014-05-21

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zyskaliśmy ultra szybkie łącze symetryczne. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam – zarówno Internet, jak i samą firmę."

Kamil / 2014-05-19

"Godny zaufania dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale zespół wsparcia Airmax bardzo szybko zdiagnozował źródło awarii i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu z Plusa to jest przepaść. Śmiało mogę polecić."

Remigiusz / 2014-05-11

"Według mnie Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Airmax Internet już od 4 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były bardzo rzadkie i trwały krótko. Transmisja danych stabilna. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam usługę Airmax."

Robert / 2014-04-29

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pokoju."

Fryderyk / 2014-04-23

"Minęło już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax internet jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie potrzebne przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Konkurencyjni operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy."

Olaf / 2014-04-21

"Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infoliniach konkurencyjnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam jakby za karę, albo z maszyną. Internet działa ok i naprawdę szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam."

Dorota / 2014-04-11

"Nie ma co porównywać tego dostawcy z pozostałymi operatorami internetu w kraju. Słowo przedsiębiorcy! Tutaj z niczym nie ma problemu. Pracownicy dopasowują usługę do indywidualnych wymagań klienta i pozostają do dyspozycji, gdy masz problem. Sądzę, że dokładnie tak powinien działać dostawca usług internetowych w dzisiejszych czasach. Jeżeli aktualnie masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest w porządku. Zdecydowanie polecam!"

Regina / 2014-04-03

"Wcześniej miałem Internet od jednego z czołowych w naszym kraju operatorów. Nie było najgorzej, jednak czasami zdarzało się, że w trakcie konferencji online lub oglądania seriali na VOD musiałem włączać Internet w telefonie, żeby wszystko działało. Pomyślałem, za co w takim razie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przeanalizowałem warunki u wielu firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Korzystam od przeszło roku, więc mogę już wystawić wiarygodną opinię. Ode mnie 5-tka. Żałuję, że nie można dać 6 "

Marzena / 2014-03-26

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wspierać małe biznesy, zwłaszcza polskie. Więc po przeanalizowaniu różnych ofert mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. I była to mądra decyzja. Internet spełnia wszelkie wymagania. Odnośnie opłat, to właściwie ich nie czuję. Przy okazji, pozdrawiam cudowne konsultantki od zdalnej pomocy!"

Dorota / 2014-03-18

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Wypełniłem i wysłałem formularz i jakoś wieczorem przedstawiciel handlowy odpisał. Nie minęła nawet doba, a dostałem zestaw do testów. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z parametrów łącza. Do tego zaoferowano mi super cenę. Później okazało się, że firma Airmax oferuje również bogatą gamę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś rozkręca działalność gospodarczą, to według mnie jest to idealna opcja. Naturalnie polecam!"

Filip / 2014-03-15

"Nie kojarzę za bardzo, gdzie w sieci po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i następnego ranka ktoś z biura obsługi klienta zadzwonił. Kolejnego dnia roboczego Airmax przesłał mi pakiet do testów. Po kilkunastu dniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z parametrów usługi. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podczas podpisywania umowy okazało się, że Airmax oferuje także cały pakiet dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to rozsądna opcja. Oczywiście polecam!"

Leszek / 2014-03-08

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od niespełna 3 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co bardzo ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość tranferu zapisana w umowie jest w pełni osiągalna. Niezawodność 100%, no może poza sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli super. Polecam każdemu."

Jowita / 2014-03-03

"Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w okresie oobecnym. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zweryfikowałem to przy pomocy speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam każdemu."

Hanna / 2014-02-24

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na prędkość transmisji – głównie chodziło o prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dzięki temu, teraz mamy mega szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno usługi, jak i Airmax jako firmę."

Małgorzata / 2014-02-13

"Naprawdę godny polecenia dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – super. Korzystam z taryfy 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale dział techniczny Airmax bezzwłocznie zdiagnozował przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Śmiało mogę polecić."

Roksana / 2014-02-05

"Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Korzystam z Airmax Internet już od 4 lat. Właśnie podpisałem kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Polecam Internet Airmax."

Kajetan / 2014-01-31

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klientów. Miałem możliwość sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu."

Adolf / 2014-01-27

"To już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax internet jest stabilny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to polecam. Pozdrawiam."

Ewa / 2014-01-20

"Od początku współpracy firma zaskakuje nas bezproblemową i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych na polskim rynku operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatyczną sekretarką. Łącze działa bezproblemowo i bardzo szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać."

Ludwik / 2014-01-12

"Parametry bez porównania z dużymi operatorami internetu na naszym rynku. Słowo honoru! U tego dostawcy z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują internet do indywidualnych wymogów usługobiorcy i , gdy masz z czymś problem. Według mnie dokładnie tak powinien wyglądać dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest jak najbardziej ok. Zdecydowanie polecam!"

Zofia / 2014-01-04

"Przez lata zamawiałem Internet od jednego z głównych na rynku dostawców. Nie było tragicznie, ale czasem dochodziło do tego, że podczas szkoleń online albo oglądania filmów na portalach streamingowych musiałem przełączać się na Internet mobilny, żeby aplikacje działały poprawnie. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w związku z tym płacę firmie od internetu wi-fi. Zrobiłem mały research i porównałem Internet od różnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Mam w domu ich Internet od sześciu miesięcy, więc chyba mogę już skomentować. Dla mnie 5+. Bo nie można ocenić na 6 "

Jakub / 2013-12-24

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Więc po przeczytaniu opinii użytkowników postawiłam na dostawcę Airmax. I nie pomyliłam się. Internet jest mega szybki. W kwestii wydatków na Internet, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe kobiety od zdalnego serwisu!"

Wojciech / 2013-12-21

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to dobrze pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i zaraz handlowiec odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach przyszedł do mnie pakiet testowy. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca ma w ofercie także dużo innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to bardzo wygodna opcja. Oczywiście polecam!"

Aleksander / 2013-12-14

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem formularz i jeszcze tego samego dnia doradca zadzwonił. Po 24h wręczono mi pakiet testowy. Po kilkunastu dniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Potem okazało się, że Airmax ma w ofercie także sporo innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś zakłada swoją firmę, to moim zdaniem jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Lech / 2013-12-08

"Z Internetem Airmax jestem związany już od prawie 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Nigdy nic się nie działo, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli naprawdę ok. Ja polecam."

Włodzimierz / 2013-12-02

"Dzięki waszemu Internetowi mam bezproblemowe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w dzisiejszych czasach. Internet podłączono szybciutko - bez zbędnych kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to wysoka przepustowość i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Można to sprawdzić narzędziem speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i znająca się na rzeczy obsługa klienta. Polecam każdemu."

Irmina / 2013-11-25

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w Polsce na ten moment nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas ultra szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Kornelia / 2013-11-15

"Rzetelny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by dogadać warunki. Samo łącze – jak dla mnie ekstra. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, na szczęście zespół wsparcia Airmax niemal natychmiast sprawdził błędy i ustabilizował łącza. Posiadając w przeszłości internet w domu UPC to różnica jest ogromna. Śmiało mogę polecić."

Witold / 2013-11-07

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na południu Polski. Używam Airmax Internet już od niemal 2 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Usługa działa bez przerw – także w czasie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax."

Jacek / 2013-11-03

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i to wystarczyło. Internet działa bez problemów, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dobrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w całym dużym mieszkaniu."

Luiza / 2013-10-22

"Upłynęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax internet jest bezkonkurencyjny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiam."

Dawid / 2013-10-20

"Od początku Airmax zaskakuje mnie przyjazną i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Internet działa bardzo dobrze i naprawdę szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Polecam każdemu."

Lena / 2013-10-09

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi dostawcami internetu na naszym rynku. Naprawdę! U tego dostawcy z niczym nie ma problemów. Pracownicy dostosowują internet do konkretnych wymogów klienta oraz udzielają zdalnego wsparcia, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie właśnie tak powinien zachowywać się dostawca internetu w dzisiejszych czasach. Jeśli aktualnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest dobrze. Bardzo polecam!"

Julia / 2013-10-02

"Do tej pory zamawiałem Internet od jednego z czołowych na rynku operatorów. Nie było najgorzej, jednak zdarzały się sytuacje, że w trakcie spotkań online albo oglądania seriali na portalach streamingowych musiałem przełączać się na Internet w smartfonie, żeby wszystko działało. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w związku z tym płacę firmie od internetu wi-fi. Przeanalizowałem warunki u rozmaitych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Korzystam od 6 miesięcy, w związku z tym mogę już wystawić opinię. Ode mnie 5-tka. Bo nie można ocenić na 6 "

Dorota / 2013-09-27

"Jestem klientką operatora Airmax od dość dawna. 7 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi oferowane przez lokalne podmioty, zwłaszcza polskie. Dlatego po analizie ofert wybrałam właśnie przedsiębiorstwo Airmax. I była to mądra decyzja. Internet spełnia wszelkie wymagania. W kwestii opłat, to praktycznie ich nie czuć. Korzystając z okazji, pozdrawiam cudowne kobiety odbierające telefon!"

Tatiana / 2013-09-22

"Nie pamiętam już, gdzie w sieci po raz pierwszy zauważyłem reklamę firmy Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Napisałem przez formularz i po jakiejś godzinie przedstawiciel handlowy oddzwonił. Kolejnego dnia roboczego dostałem pakiet do testów. Po 14 dniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój operator oferuje także sporo dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś zakłada mały biznes, to w moim przekonaniu jest to idealna opcja. Oczywiście polecam!"

Alina / 2013-09-13

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie w sieci pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i w ciągu kilku godzin konsultant odpowiedział na maila. Kolejnego dnia roboczego otrzymałem zestaw testowy. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój dostawca ma w ofercie również cały pakiet innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Alina / 2013-09-05

"Z firmą Airmax jestem związany już od niemal 5 lat, więc chyba mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, świadczy usługi na oczekiwanym i co istotne - takim samym poziomie. Prędkość Internetu wskazana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Żadnych problemów z Internetem, nie wliczając problemu z prądem. Koszty adekwatne do jakości, czyli rewelacja. Polecam każdemu."

Felicja / 2013-09-02

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w okresie teraźniejszym. Internet podłączono szybko - bez miliona kabli i przekopów. Kluczowe atuty to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie pingi. Polecam zrobić speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić."

Patryk / 2013-08-22

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci oferowanych usług. Przedtem mieliśmy Internet z Orange, jednak okazało się, że znani operatorzy w Polsce na ten moment nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Wielkie podziękowania za ultra szybki Internet. Po kilku tygodniach przyszła wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno usługę, jak również Airmax jako firmę."

Diana / 2013-08-14

"Profesjonalny dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Mam limit 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale serwis Airmax bezzwłocznie zdiagnozował nieprawidłowości i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Śmiało mogę polecić."

Sławomir / 2013-08-07

"Bez wątpienia najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Airmax Internet już od prawie 5 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały krótko. Prędkość stabilna. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługę Airmax."

Radosław / 2013-08-01

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach."

Jacek / 2013-07-29

"To już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax internet jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie używane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Duzi dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam."

Piotr / 2013-07-16

"Od 1. dnia Airmax zaskakuje mnie komunikatywną i sprawnie działającą obsługą. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z technikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Internet działa bez problemu i zaskakująco szybko – zgodnie z abonamentem. Oczywiście polecam."

Ryszard / 2013-07-09

"Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z dominującymi dostawcami internetu na polskim rynku. Nie przesadzam! U tego operatora z niczym nie ma problemów. Pracownicy dostosowują ofertę do konkretnych oczekiwań klienta oraz są dostępni pod telefonem, gdy coś ci nie działa. W mojej opinii właśnie taki poziom powinien gwarantować dostawca internetu w dzisiejszych czasach. Jeśli aktualnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest super. Bardzo polecam!"

Arkadiusz / 2013-07-07

"Przedtem zamawiałem Internet od jednego z najbardziej znanych na rynku dostawców. Nie było fatalnie, ale czasem dochodziło do tego, że podczas rozmów online albo oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem przełączać się na Internet ze smartfona, żeby uzyskać płynność działania. Kolega z pracy zapytał mnie, za co tak właściwie płacę firmie od internetu wi-fi. Przejrzałem pakiety Internetu od przeróżnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Współpracujemy od sześciu miesięcy, a więc mogę już skomentować. Dla mnie 5 z plusem. Tylko dlatego, że nie można ocenić na 6 "

Kamila / 2013-06-28

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, w szczególności polskie. Dlatego po dokładnym rozpoznaniu rynku postawiłam na dostawcę Airmax. To była dobra decyzja. Internet jest naprawdę szybki. Odnośnie rachunków, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam przemiłe konsultantki od zdalnej pomocy!"

Eugeniusz / 2013-06-20

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie pierwszy raz zobaczyłem reklamę internetu Airmax. Za to pamiętam, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wypełniłem formularz i jakoś popołudniu przedstawiciel Airmax zadzwonił. Po 24h kurier przywiózł mi zestaw testowy. Po kilkunastu dniach testowania podpisałem umowę, bo byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Potem okazało się, że Airmax ma w ofercie również wiele innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś posiada swoją firmę, to moim zdaniem jest to znakomita opcja. Naturalnie polecam!"

Alfred / 2013-06-15

"Nie kojarzę za bardzo, na jakim portalu po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to dobrze pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Napisałem przez formularz i po kilku godzinach przedstawiciel Airmax zadzwonił. Po kilkunastu godzinach kurier przywiózł mi pakiet do testów. Po kilkunastu dniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z parametrów usługi. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podpisując umowę okazało się, że Airmax oferuje także całą masę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś planuje założyć mały biznes, to w moim przekonaniu jest to znakomita opcja. Oczywiście polecam!"

Roksana / 2013-06-08

"Z usługami Airmax jestem związany już od niemal 2 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tej firmie. Airmax to firma godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - równym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Zero reklamacji, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli nie znalazłem nic lepszego. Naprawdę polecam."

Ireneusz / 2013-06-03

"Dzięki Internetowi Airmax posiadam niezawodne połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w okresie teraźniejszym. Usługę wykonano błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Główne plusy to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam zrobić speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna obsługa. Ja polecam."

Albert / 2013-05-27

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – głównie chodziło o prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet dostarczanych produktów. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety najwięksi operatorzy sieci GSM aktualnie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość gratis. To się nazywa dbałość o użytkowników. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax."

Helena / 2013-05-20

"Godny zaufania operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście zespół wsparcia Airmax bardzo szybko sprawdził źródło awarii i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu z Plusa to jest przepaść. Polecam każdemu."

Marzanna / 2013-05-12

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Używam Airmax Internet już od prawie 3 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax problemy wystąpiły może kilka razy i trwały krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić usługę Airmax."

Tamara / 2013-05-02

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach."

Marcin / 2013-04-29

"Upłynęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax internet jest stabilny. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, system automatyki, telewizja CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Czołowi w Polsce dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiam."

Maciej / 2013-04-18

"Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatami. Internet działa idealnie i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam."

Paulina / 2013-04-15

"Jakość usług bez porównania z innymi operatorami internetu na naszym rynku. Słowo! U tego dostawcy z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują internet do indywidualnych wymogów usługobiorcy i błyskawicznie reagują, gdy masz kłopot z netem. Uważam, że dokładnie w taki sposób powinien działać dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest przyzwoicie. Zdecydowanie polecam!"

Marta / 2013-04-05

"Wcześniej miałem Internet od jednego z największych w naszym kraju operatorów. Nie było źle, jednak bywały dni, że w trakcie konferencji online lub oglądania seriali na platformach streamingowych musiałem włączać Internet w smartfonie, żeby nie było zakłóceń. Pomyślałem, za co tak właściwie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Zestawiłem ze sobą oferty wielu firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od kilku miesięcy, w związku z tym mogę już wystawić ocenę. Ode mnie komplet gwiazdek. Tylko dlatego, że nie można dać 6 "

Albert / 2013-03-30

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, przede wszystkim polskie. Dlatego po analizie ofert postawiłam na dostawcę Airmax. Zdecydowaniem polecam. Internet to prawdziwy demon prędkości. Odnośnie opłat abonamentowych, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane konsultantki odbierające telefon!"

Hubert / 2013-03-21

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie w sieci po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Napisałem przez formularz i jeszcze tego samego dnia doradca odpowiedział na maila. Kolejnego dnia roboczego wręczono mi pakiet do testowania. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój dostawca dostarcza także sporo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś zakłada mały biznes, to w moim przekonaniu jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Aldona / 2013-03-16

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie w sieci pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to pamiętam, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant odpowiedział na maila. Kolejnego dnia roboczego otrzymałem zestaw do testowania. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój dostawca dostarcza również wiele towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Agnieszka / 2013-03-10

"Z usługą Airmax jestem związany już od prawie 3 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nigdy nic się nie działo, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli naprawdę ok. Polecam każdemu."

Dagmara / 2013-03-01

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w w dwudziestym pierwwszym wieku. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Polecam wykonać speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam."

Hanna / 2013-02-25

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Wielkie podziękowania za ultra szybki Internet. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno łącze, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Adelajda / 2013-02-16

"Naprawdę godny polecenia dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Korzystam z taryfy 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale serwis Airmax bezzwłocznie zdiagnozował przyczynę usterki i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Śmiało mogę polecić."

Zuzanna / 2013-02-09

"Stwierdzam, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w województwie opolskim. Używam Airmax Internet już od ponad 3 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Internet działa bez zacięć – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax."

Donald / 2013-02-02

"Korzystam z usług Airmax już od ponad 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu."

Sara / 2013-01-27

"Minęło już 11 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax internet jest w 100% stabilny. Ani razu nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to oczywiście polecam. Pozdrawiam."

Stefania / 2013-01-20

"Od samego początku Airmax zaskakuje mnie komunikatywną i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa płynnie i zaskakująco szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Polecam."

Radosław / 2013-01-11

"Bez porównania z innymi operatorami internetu w naszym kraju. Słowo honoru! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują ofertę do indywidualnych oczekiwań usługobiorcy i , gdy coś się dzieje. Uważam, że dokładnie taki powinien być dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest przyzwoicie. Zdecydowanie polecam!"

Jowita / 2013-01-01

"W przeszłości korzystałem z Internetu od jednego z najlepiej kojarzonych w Polsce dostawców. Nie było tragedii, ale dochodziło do tego, że podczas warsztatów online czy oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem uruchamiać Internet ze smartfona, żeby się nie zacinało. Zacząłem się zastanawiać, za co tak właściwie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Zestawiłem ze sobą oferty dużych i małych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Mam z nimi podpisaną umowę od jakichś 5-6 miesięcy, a więc mogę już co nieco powiedzieć. Dla mnie komplet gwiazdek. Tylko dlatego, że nie można wystawić 6 "

Roman / 2012-12-30

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wspierać małe biznesy, szczególnie polskie. Więc po porównaniu różnych ofert mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. I od lat niezmiennie jestem zadowolona. Internet jest naprawdę niezawodny i bardzo szybki. Odnośnie kosztów, to właściwie ich nie czuję. Przy okazji, pozdrawiam przuprzejme konsultantki z biura obsługi klienta!"

Jarosław / 2012-12-23

"Nie kojarzę za bardzo, w jakim miejscu pierwszy raz zobaczyłem reklamę internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant zadzwonił. Następnego dnia otrzymałem zestaw testowy. Po kilkunastu dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Jednocześnie okazało się, że Airmax ma w ofercie również wiele innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Paula / 2012-12-11

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to kojarzę, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem formularz i nie minęła nawet godzina, gdy ktoś z Airmax odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach odebrałem pakiet do testów. Po 2 tygodniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca oferuje także całą masę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś zakłada swoją firmę, to moim zdaniem jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Lucyna / 2012-12-06

"Z firmą Airmax jestem związany już od 2 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - stałym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nigdy nic się nie popsuło, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli w porządku. Polecam."

Dionizy / 2012-12-03

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w tych trudnych czasach. Usługę wykonano bardzo szybko - bez zbędnych kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to wysoka przepustowość i wyjątkowo niskie pingi. Polecam wykonać speedtest. Spodobała mi się także komunikatywna i znająca się na rzeczy obsługa. Oczywiście polecam."

Artur / 2012-11-24
Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Częstochowa, oraz następujące miejscowości:

Kościelec
Nowa Wieś
Małusy Małe
Częstochowa
Rędziny
Wrzosowa
Karolina
Słowik
Marianka Rędzińska
Brzyszów
Rędziny Kolonia
Brzeziny Nowe
Rudniki
Brzeziny Kolonia
Huta Stara

© 2022 Airmax.pl