Ultra szybki internet Częstochowa

Internet w Częstochowie

Jeszcze nikt wcześniej w Częstochowie nie zaprezentował Państwu tak korzystnej oferty internetowej jak sieć AirMAX! Przedstawiamy NeoConnect - superszybki internet BEZ LIMITU DANYCH. Teraz każdy może cieszyć się nieograniczoną swobodą ściągania danych i przeglądania stron internetowych. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy różne warianty czasu trwania umowy oraz zróżnicowane prędkości internetu rozpoczynające się od 16 Mb, a kończące aż na 300 Mb. Dodatkowo w cenie abonamentu oferujemy darmowy hosting www, konto pocztowe oraz stały adres IP. Tani internet Częstochowa oraz szybki internet Częstochowa to hasła zyskujące na wiarygodności dzięki sieci AirMAX.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Częstochowa bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w mieście Częstochowa. Dostarczamy Internet światłowodowy kablowy, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkową wartość w formie: braku infrastruktury kablowej (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli czasem zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Internet Fiber, łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Internet PrePaid Częstochowa - (internet bez umowy)

Zgodnie z ogólnoświatowymi standardami przygotowaliśmy dla Państwa ofertę internetową, w której klienci nie muszą podpisywać umowy. Internet PrePaid Częstochowa umożliwia korzystanie z internetu tylko wtedy, gdy został wykupiony dostęp do sieci na określoną ilość dni. Od dziś możecie Państwo elastycznie dobierać terminy korzystania z internetu i uzyskiwać dostęp tylko wtedy, gdy będzie to konieczne. Aktywacja usługi jest niezwykle prosta i szybka. Wystarczy bowiem zsynchronizować router z naszymi serwerami (co jest w pełni automatyczne) i już można się cieszyć swobodą korzystania z dostępu do internetu!

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Częstochowa - zasięg

Zasięg szybkiego Internetu obejmuje całe miasto Częstochowa, oraz następujące miejscowości:

Annolesie, Bobrowa, Brzeziny Kolonia, Brzeziny Nowe, Brzóski, Brzózki, Brzyszów, Częstochowa, Dankowice Drugie, Dankowice Pierwsze, Dankowice Trzecie, Danków, Dąbrowa, Dębie, Gruszewnia, Huta Stara, Iwanowice Duże, Iwanowice Małe, Kamyk, Karolina, Kleśniska, Kłobuck, Kostrzyna, Kościelec, Krzepice, Libidza, Lipie, Lutrowskie, Łobodno, Małusy Małe, Marianka Rędzińska, Marianów, Napoleon, Natolin, Nowa Wieś, Opatów, Parzymiechy, Rędziny, Rędziny Kolonia, Rudniki, Rybno, Słowik, Stanki, Starokrzepice, Waleńczów, Wąsosz Dolny, Wąsosz Górny, Więcki, Wrzosowa, Zajączki Drugie, Zajączki Pierwsze, Zbrojewsko, Zimnowoda, Zwierzyniec Pierwszy,

Specjalnie dla Państwa umożliwiliśmy bezpłatne przetestowanie ofert internetowych sieci AirMAX. Każdy zainteresowany przez okres miesiąca może korzystać zarówno z usługi Internet PrePaid Częstochowa - internet bez umowy, jak i NeoConnect. Wybór należy do Państwa. Zapewniamy, że internet oferowany przez sieć AirMAX to idealne łącze. Cieszymy się, że Częstochowa może dołączyć do innych miast obsługiwanych przez sieć AirMAX.

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Internauci zaufali nam!

Klienci są w naszej firmie priorytetem. Dlatego robimy, co możemy, żeby wspólnie spędzony czas był dla nich miłym doświadczeniem. Robimy, co możemy, aby dostarczane usługi zapewniały najlepszą rozrywkę, a zatrudniana ekipa była zawsze miła, pomocna i profesjonalna. To dla nas wielki zaszczyt, że internauci zauważają i doceniają nasze starania oraz rekomendują nasze usługi swoim bliskim. I mamy na to dowody! Wasze polecenia są dla nas najrzetelniejszą informacją zwrotną i najsilniejszą inspiracją do dalszego rozwoju, a Wasza satysfakcja z usług - najlepszą wizytówką firmy. Możecie nam wierzyć, że każda, nadesłana ocena jest dla nas cenna, więc zostaje dokładnie zbadana i przyczynia się do nieustannego podnoszenia jakości oferty i obsługi. Nie mamy słów, by wyrazić, jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni za zaufanie, którym darzycie naszą markę - Airmax Internet - od tak wielu lat.

TV przez Internet i różne multimedia

Airmax światłowodowy oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu multimediów, jak TV przez Internet – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie możesz kupić u wybranych usługodawców. Dostępne pakiety posiadają różną ilość stacji i rozmaite treści. Z tego powodu powinno się przed rozpoczęciem współpracy zawsze przeczytać regulamin wybranego serwisu. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Internet i telewizja w pakiecie Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Pamiętaj – w celu uzyskania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Airmax Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W porównaniu do Internetu w telefonie, posiadasz ultra szybki Airmax Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax Internet oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach równocześnie. Nie trzeba czekać na załadowanie stron czy kilkukrotnie ponawiać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz do pracy. Działa w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Wystartuj z superszybkim Wi-Fi Airmax Internet w miejscowości Częstochowa. Napisz lub zadzwoń do nas, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w przestrzeni prywatnej lub w przedsiębiorstwie przez cały miesiąc.

W trakcie około 10 lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla wszystkich zjawiskiem do tego stopnia powszechnym, że ciężko na ten moment nawet wyobrazić sobie edukację albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z Internetem, możliwa jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przekazywanie zdjęć i filmów oraz rozwijanie wiedzy i talentu. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, również w miejscowości Częstochowa. Decyzja, co wybierzemy zależy głównie od oczekiwań użytkownika i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieorientujące się w aspektach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są nieświadome tego, która oferta może sprostać ich indywidualnym oczekiwaniom. To dlatego polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax Internet oferuje wszystkim zainteresowanym sprawny i trafny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – również dla miejscowości Częstochowa. Dodatkowo zyskujesz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cen, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych akcji rabatowych u wiodących dostawców usług.

Airmax światłowodowy oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu multimediów, jak TV przez Internet – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Częstochowa. W ramach oferty dostarczamy symetryczne łącze światłowodowe o dużej przepustowości, a ponadto TV online i telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - za 0 zł. Masz prawo zerwać współpracę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują za darmo zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci mogą liczyć także na nieodpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzynarodowych.

Światłowód symetryczny – co oznacza symetryczność? Czy łącze symetryczne jest dostępne w miejscowości Częstochowa?

Łącze symetryczne (znane także jako Internet symetryczny) jest takim wariantem łącza internetowego, które charakteryzuje się tym, że zapewniana przez operatora szybkość downloadu oraz gwarantowana szybkość wysyłania danych są sobie równe. Bardzo często łącze symetryczne opiera się na technologii światłowodowej. Z tego względu można również spotkać się z ofertami na „światłowód symetryczny”.

Dla przykładu, operator oferuje światłowód 300 Mb/s. W praktyce znaczy to, że zarówno szybkość pobierania danych, jak również szybkość uploadu wynoszą 300 Mb/s.

Opisywane w ofercie dostawcę światłowodu symetrycznego prędkości mogą być w rzeczywistości nieco inne, przy czym nie powinny być to zauważalne rozbieżności. Dlatego trzeba przed podpisaniem czegokolwiek zawsze sprawdzić warunki techniczne i szczegóły oferty.

Łącze symetryczne to niezwykle przydatne rozwiązanie dla klientów wysyłających dużą ilość informacji.

Światłowód symetryczny (Airmax Internet) w miejscowości Częstochowa oferuje polski operator Airmax.

Internet do grania online w miejscowości Częstochowa

Przykładowa, potrzebna szybkość łącza w przypadku gry online Fortnite, w którą może w tym samym czasie grać aż kilkudziesięciu gamerów, to 10 Mbps dla downloadu danych i 1 Mbps dla uploadu.

Oznacza to znacząco niższą, wymaganą jakość niż oferuje Internet światłowodowy AirMAX. Jednak im szybszy posiadasz Internet, tym mniejsza szansa, że pozostali gracze zakłócą Twoją grę. Na przykład już samo ściąganie danych, oglądanie teledysków czy czytanie poczty potrafi na chwilę spowolnić łącze oraz źle wpłynąć na jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem. Poza pozostałymi graczami, spadku płynności w grach możesz doświadczyć przez przebiegające w tle aktualizacje oprogramowania lub programów na urządzeniu. Im szybszy Internet wybierzesz, tym niższe ryzyko, że coś lub ktoś negatywnie wpłynie na Twoją rozrywkę on-line.

Internet do grania online dostarczany przez AirMAX Internet zapewnia nie tylko zawrotne prędkości downloadu i uploadu danych, ale przede wszystkim znikomy ping. W AirMAX jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem nie zależy od obciążenia Internetu – tak, jak w przypadku sieci komórkowej lub LTE.

Niezawodne łącze bez momentów braku dostępności usługi do minimum obniża ryzyko rozłączenia podczas gry. Oprócz do gamingu, Internet AirMAX sprawdzi się do pracy, uczenia się, e-zakupów czy spędzania wolnego czasu.

Mieszkasz w miejscowości Częstochowa i szukasz atrakcyjnej oferty Internetu w okolicy? Wybierz Internet AirMAX i zyskaj niezakłócony dostęp do bieżących informacji oraz najlepszej rozrywki – gdy tylko chcesz. Internet AirMAX to nowoczesne rozwiązanie. Niezawodne łącza oraz szybkości dochodzące do 1 Gb/s oferują zupełnie nową jakość w branży Internetu stacjonarnego w miejscowości Częstochowa.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Zaufanie klientów to największa nagroda jaką możemy od Państwa otrzymać, dlatego cieszymy się, że liczna osób korzystających z bezpiecznych i szybkich łączy sieci AirMAX stale rośnie. Pragniemy Państwa zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań aby stale ulepszać jakość oferowanych przez nas usług, a w razie problemów zapewnić szybką i profesjonalną pomoc techniczną. Dziękujemy za zaufanie i życzymy samych przyjemnych chwil spędzonych w internecie.

Zrób bez opłat SPEED TEST i nareszcie poznaj szybkość posiadanego Internetu.

Masz Internet w domu i w firmie? Ciągle czujesz się podirytowany przez trwające wieczność wyczekiwanie na otwarcie strony www? Nie potrafisz nawet obejrzeć ulubionego filmu? Wykonaj bez opłat SPEED TEST i zobacz, czy Twój dostawca usług internetowych dostarcza wystarczającą i przede wszystkim zgodną z podpisaną umową jakość usługi.

Aktualnie masz również szansę przeprowadzenia SPEED TEST dla różnorodnych komercyjnych serwerów globalnie.

Ponadto masz szansę podzielenia się wynikami testu ze wybranymi osobami. Możesz również sprawdzić statystyki przeprowadzonych w przeszłości testowań oraz ściągnąć plik z wynikami ze SPEED TEST.

Warto wiedzieć, że każdy SPEED TEST kończy się wygenerowaniem skróconego podsumowania z danymi na temat łączy.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 45