Airmax Internet Opinie Częstochowa - ultraszybki światłowód, internet stacjonarny i radiowy dla domu i firmy

Internet w Częstochowie

Jeszcze nikt wcześniej w Częstochowie nie zaprezentował Państwu tak korzystnej oferty internetowej jak sieć AirMAX! Przedstawiamy NeoConnect - superszybki internet BEZ LIMITU DANYCH. Teraz każdy może cieszyć się nieograniczoną swobodą ściągania danych i przeglądania stron internetowych. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy różne warianty czasu trwania umowy oraz zróżnicowane prędkości internetu rozpoczynające się od 16 Mb, a kończące aż na 300 Mb. Dodatkowo w cenie abonamentu oferujemy darmowy hosting www, konto pocztowe oraz stały adres IP. Tani internet Częstochowa oraz szybki internet Częstochowa to hasła zyskujące na wiarygodności dzięki sieci AirMAX.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Internet Światłowodowy Częstochowa Opinie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Internet światłowodowy AirMAX w mieście Częstochowa – niezmienna prędkość przez całą dobę, bez względu na liczbę użytkowników

W Częstochowie jest już dostępny bezprzewodowy światłowód AirFiber, umożliwiający korzystanie z rzeczywiście rekordowych parametrów, zbliżonych do parametrów tradycyjnego światłowodu lub nawet wyższych. Mowa o przesyle danych z szybkością na poziomie około... 15 Gb!

Jedynym dostawcą tej unikalnej technologii w Częstochowie i okolicach jest AirMAX – lokalny operator, który od wielu lat dostarcza stacjonarny internet dla użytkowników prywatnych i biznesowych. Oprócz technologii standardowego, przewodowego łącza światłowodowego, wdrażanego metodą napowietrzną lub metodą przepustów podziemnych, firma AirMAX oferuje bezkablowy internet światłowodowy o nazwie AirFiber. W odróżnieniu od standardowego łącza światłowodowego przewodowego, AirFiber jest całkowicie bezawaryjny. Brak okablowania przekłada się na pełną odporność rozwiązania na warunki zewnętrzne i zniszczenia fizyczne oraz prosty montaż - samodzielny. Podłączenie usługi AirFiber nie wymaga zlecania przekopów, narażających użytkownika na wysokie koszty. Warto też wiedzieć, że poplątane przewody rujnują wygląd budynku i terenu.

AirFiber to światłowód nielimitowany, oferujący stałą szybkość łącza przez całą dobę - bez względu na liczbę użytkowników, występujący w standardowej wersji abonamentowej oraz w opcji przedpłaconej, tj. bez podpisywania umowy.

Integralnym elementem usługi AirFiber jest specjalistyczny router AirMAX Internet Fiber, który zapewnia bezproblemowe podpięcie do sieci wszystkich używanych sprzętów.

Internet PrePaid Częstochowa - (internet bez umowy)

Zgodnie z ogólnoświatowymi standardami przygotowaliśmy dla Państwa ofertę internetową, w której klienci nie muszą podpisywać umowy. Internet PrePaid Częstochowa umożliwia korzystanie z internetu tylko wtedy, gdy został wykupiony dostęp do sieci na określoną ilość dni. Od dziś możecie Państwo elastycznie dobierać terminy korzystania z internetu i uzyskiwać dostęp tylko wtedy, gdy będzie to konieczne. Aktywacja usługi jest niezwykle prosta i szybka. Wystarczy bowiem zsynchronizować router z naszymi serwerami (co jest w pełni automatyczne) i już można się cieszyć swobodą korzystania z dostępu do internetu!

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Częstochowa - zasięg

Zasięg szybkiego Internetu obejmuje całe miasto Częstochowa, oraz następujące miejscowości:

Annolesie, Bobrowa, Brzeziny Nowe, Brzeziny-Kolonia, Brzóski, Brzózki, Brzyszów, Częstochowa, Dankowice Drugie, Dankowice Pierwsze, Dankowice Trzecie, Danków, Dąbrowa, Dębie, Gruszewnia, Huta Stara, Iwanowice Duże, Iwanowice Małe, Kamyk, Karolina, Kleśniska, Kłobuck, Kostrzyna, Kościelec, Krzepice, Libidza, Lipie, Lutrowskie, Łobodno, Małusy Małe, Marianka Rędzińska, Marianów, Napoleon, Natolin, Nowa Wieś, Opatów, Parzymiechy, Rędziny, Rędziny-Kolonia, Rudniki, Rybno, Słowik, Stanki, Starokrzepice, Waleńczów, Wąsosz Dolny, Wąsosz Górny, Więcki, Wrzosowa, Zajączki Drugie, Zajączki Pierwsze, Zbrojewsko, Zimnowoda, Zwierzyniec Pierwszy,

Specjalnie dla Państwa umożliwiliśmy bezpłatne przetestowanie ofert internetowych sieci AirMAX. Każdy zainteresowany przez okres miesiąca może korzystać zarówno z usługi Internet PrePaid Częstochowa - internet bez umowy, jak i NeoConnect. Wybór należy do Państwa. Zapewniamy, że internet oferowany przez sieć AirMAX to idealne łącze. Cieszymy się, że Częstochowa może dołączyć do innych miast obsługiwanych przez sieć AirMAX.

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Przeczytaj opinie o dostawcy AirMAX i nie zapomnij opublikować swojej oceny!

100% satysfakcja klienta to nasz nadrzędny cel. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, żeby okres spędzony z nami był przyjemnością – dla Ciebie i wszystkich domowników lub pracowników. Oferujemy produkty i usługi zapewniające doskonałą rozrywkę. Dbamy o to, by obsługa była miła, pomocna i skuteczna. Napawa nas dumą, że użytkownicy widzą i doceniają nasze zaangażowanie oraz rekomendują nasze usługi znajomym. I mamy na to mocne dowody – oceny. Dla nas są one rzetelną formą informacji zwrotnej, silną motywacją do nieustannego doskonalenia oraz bezpłatną promocją. Chcemy, żebyś wiedział, że każda, otrzymana opinia jest dla nas superważna. Każda zostaje zamieszczona na naszej stronie www, przekierowana do właściwego działu i wykorzystana do dalszego podnoszenia standardów usługi. za zaufanie, którym darzysz naszą firmę. Jeżeli nadal nie wystawiłeś nam oceny, to świetny moment.

TV przez Internet i różne multimedia

Airmax światłowodowy oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu multimediów, jak TV przez Internet – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie możesz kupić u wybranych usługodawców. Dostępne pakiety posiadają różną ilość stacji i rozmaite treści. Z tego powodu powinno się przed rozpoczęciem współpracy zawsze przeczytać regulamin wybranego serwisu. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Internet i telewizja w pakiecie Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Pamiętaj – w celu uzyskania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Airmax Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W porównaniu do Internetu w telefonie, posiadasz ultra szybki Airmax Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax Internet oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach równocześnie. Nie trzeba czekać na załadowanie stron czy kilkukrotnie ponawiać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz do pracy. Działa w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Wystartuj z superszybkim Wi-Fi Airmax Internet w miejscowości Częstochowa. Napisz lub zadzwoń do nas, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w przestrzeni prywatnej lub w przedsiębiorstwie przez cały miesiąc.

Airmax Internet Opinie

4.64/5.00 - ilość ocen: 2410

© 2023 Airmax.pl